Crypto.ba

N26 kartica za isplatu radi u BiH!

Za sve koji imaju mogucnost da im kartica stigne na neku adresu u EU, smatram da je ovo najbolje rjesenje trenutno dostupno, jer fakticki nemate FEE.

Jedini fee koji imate je, ako hocete da isplatite novac na bankomat, a onda je samo 1.7%. Za placanje online ili u radnjama je 0%. Odrzavanje racuna se takodje ne placa.
Najlakse je racun puniti Evrima preko SEPA. Recimo, prodate kripto na Binance, posaljete na advcash instant uz 0% fee i odatle uz 5e +0.5% na N26. U roku od 24h novac vam je na racunu.
Na sajtu se registrujete vasim dokumentima, samo, kao adresu stanovanja navedete neku u EU na koju ce doci kartica (ne traze dokaz o adresi) u kojoj je n26 kartica dostupna (kod prijatelja, rodbine). U roku od 5-10 dana, kartica je u sanducetu i mozete da je koristite worldwide. Mozete da se registrujete preko mog refferal linka ispod

https://n26.com/r/darkom8665 <<<<

Verifikacija je jednostavna, popunite podatke iz pasosa iznad, a onda ce vas spojiti sa operaterom, gdje na engleskom ili njemackom procitate brojeve pasosa, kazete datum rodjenja, mail i dopustite operateru da uslika pasos i vas. Nakon toga, mozete da punite racun i vec sutradan da placate, iako nemate karticu, jer postoji mogucnost povezivanja preko google paya - tako da mozete na bilo kojem mjestu, gdje je podrzano bezkontaktno, da placate telefonom dok vam ne stigne fizicka kartica.

2 Likes

Hvala kolega Darko na obavijesti :heart_eyes:

Nazalost kartica moze biti poslana samo u ove zemlje :
Austria, Belgium, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Iceland, Ireland, Italy, Liechtenstein, Luxembourg, the Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland

Dobio sam istu obavijest, dodajem: " Waiting List. We’re not in your region yet, but you can sign up for our waiting list and we’ll let you know when we’re available there."

1 Like

Najbolja opcija ako imaš nekog vani, nek njemu se dostavi, ovaj ti pošalje poštom i problem riješen.

Napisao sam vec da moze na bilo koje dokumente, ali adresa na koju se salje kartica, mora biti u podrzanim zemljama.

Isprobao sam danas placanje preko mobilnog sa N26, vrh odlicno radi, provizije nije bilo uopste.

1 Like

Meni je bolja od lokalne banke koju placam 5km, a ne pruza mi sto imam sa n26 :smiley:

2 Likes

Mislim da trenutne lokalne banke nisu ni svjesne šta im se kuha sa ovim E-Bankama :smiley:

E meni je drug rekao prije godinu i po da sebi uzmem ovu karticu N26 tj. da otvorim racun kod njih . On je iz Banja Luke i on je imao. Ma ovo je prejako i 100 % imas pravo ne znam koliko puta da dignes bez provizije sa bilo kog bankomata

2 Likes

Jako dobra stvar, mislim da je ovo budućnost banki, tj. one koje budu u koraku sa tehnologijom.

jel nema nikakve mogućnosti samo za virtual card da se ostane, bez naručivanja plastic dok ne odobre slanje u BiH, ili mora se na nečiju adresu u eu ako se hoće do card?

Nema. Ti moras navesti da “zivis” u nekoj od tih zemalja…

Nema, ova virtual ti vazi samo mjesec dana dok ne stigne kartica i onda je aktiviras.

Crypto.ba © est. 2017 United Fintech Freaks - UFF