Moj setup :)

Negdje tajno u BiH…

3 x Antminer S9, 40.5TH, 0.15 btc mjesecno i cca 400km mjesecno struje vuce…Dobar pocetak :slight_smile:

4 Likes

I kupujem jos S9 ako ih ima neko za prodaju…Posalji PM meni :slight_smile:

Nove ili polovne, nebitno (samo da su vec u BiH), placam kes ili za BTC.

kolko ti je para bio taj S9?

Pa u BiH vrijedi jedan od 4000-5000 BAM polovno, a do 6000-7000 BAM nov (sa napojna jedinica).

S time da ja sam platio dosta nize za svoje :slight_smile:

jel to na firmu neko postrojenje registrovao ili privatno, imaš li problema sa tim računom struje tolikim, ako je privatno?

Ovo je bila samo probna narudjba pa samo kao fizicko lice je islo…Bez problema sto se isporuke struje tice :wink:

Platis na vrijeme racun i sve glatko prodje…Dobro tebi ali dobro i njima.

Gdje se u BiH Antminer S9 moze i polovan naci za 4000BAM?

Ja sam ih licno kupovao po piku za toliko, barem prije par mjeseci.

ne znam brate, kako got okreneš bolje imat kartice i majnat neku valutu pa pretvarat u BTC, previše je volatilan da se na njega oslanja za majnanje mašinom koja samo za to služi…ne možeš je prodat gejmeru ili drugom majneru…taj se mora držat BTC ko i ti kad je već kupiš…mora biti BTC majner i true beliver u BTC

ima i u evropi uzet, prodaje neka kompanija, na ebay iz Italije ih ima novih po 1800 - 3000 EUR može se odvest autom i kupit ako ti ostane milja u džepu što da ne, iz engleske ih isto ima na ebay…

Ja nebi nikad korisitio GPU rig, jer ne zelim da imam bilo kakav dodir sa shitcoins :slight_smile: A smatram sve osim BTC kao shitcoin.

Jeste da je jeftinije opcija dosta, ali je hash rate smijesno…A ovako, 3 aparate i 40.5TH…

Ma naravno da jesam, poceo kupovati kad je bilo ispod $400 pa sve do sada. Nema veci beliver :wink:

Javi mi se na +381628940482 ( Viber Wapp)
Ne mogu nesto da ti pustim por ovde…
Imam za tebe interesantne ponude !

I sta kopas sa njima? Koliko dobijas? I jesu li bucni kao sto kazu?

Ne kopaju nista, nemogu :joy: