Promjeni temu: Dan Noć

Migracija Viber VIP grupe na Discord VIP

Došlo je vrijeme da se malo uozbiljimo kada su u pitanju VIP grupe.

Dosta je razloga zašto sam se odlučio na ovaj korak, znam da nekima neće biti lako, ali ću probati navesti par primjera zašto viber nije dobar za ovakve stvari.

1. Bilo ko može ubaciti bilo koga
  2. Bilo ko je u grupi može vidjeti privatni broj drugog člana, što je po meni sigurnosni propust jer vam neko može saznati broj telefona a da vi to ne znate uopšte
  3. Ograničenost grupe, 100 osoba po jednoj grupi na viberu, dok na discordu neograničen broj
  4. botovi, koji konstantno prate cijene, obavijesti, kao i skoro ubačeni tip bot na discordu sa kojim možete tipati jedni drugima jako male količine kripto valuta, npr ETH 0.00001.
  5. Ekipa sa vibera i sa discorda je podijeljena, što meni nikako ne paše kao osnivaču, jer želim da smo svi složni i na jednom mjestu

Mogu do sutra nabrajati zašto je Discord bolji od Vibera kada su veće grupe ljudi u pitanju, s toga do kraja mjeseca gasimo skroz VIP Viber grupu, ko se nije preselio, preporučujem što prije da to uradi.

Ukoliko neko ne želi ovu opciju, a donirali su za grupu, uradićemo refund, javite mi se na privatno.

Kako bi pristupili discord sistemu, kliknite na invite link ispod

Hvala vam i nadam se da me razumijete

Rux, Crypto.ba