Kupujem USDT za 100KM. Placanje Premier transfer

Pozdrav, kupio bih za 100KM USDTa. Da bih izbjegao odlazenje do banke, cekanje u redu, ispunjavanje uplatnice, placanje provizije i sto je najgore cekanje citav dan ili cak 2-3 dana da se transakcija realizuje, ovaj put bih htio da to uradimo preko Premier transfera jer je to najlaksi moguci nacin. Nema provizije, transfer se izvrsi momentalno, pare se mogu podici u poslovnici ili na bankovni racun. Naravno moze escrow. Posto cu ove USDT koristiti za poker, moglo bi i ako imate te pare na Americas Cardroom, u tom slucaju ne bi nam trebao ni escrow vec bi mogli obaviti zamjenu u vise manjih transfera, tipa ja bih slao prvi 20KM na premier a vi meni onda protuvrijednost u USD na ACR. I tako 5 puta.

Moze li se prebacivati usdc ili dollar preko cardroom

pa ako imas dolara na cardroom racunu mozes transfer uradit drugom igracu

Dogovorio sam sa hesojam prodaju 55 usdt pa bi zamolio Rux-a da potvrdi prijem usdt kad bude u prilici…

Mogli smo bez Ruxa, 55USDT za 100KM tako da to odradimo u tri rate gdje bih ja snosio troskove tvoja tri transfera, tj dodao bih jos 6KM na tih sto. Mogli bi uraditi u tri koraka:

  1. ja tebi saljem prvo 30KM na premier a onda ti meni 15USDT
  2. ja tebi saljem 36KM na premeir a ti meni 20USDT
  3. ja tebi saljem 40KM na premier a ti meni 20USDT

Nemam vise usdt za prodati,jbg sto nisi ranije predlozio…

Ma nisam znao da ces brzat toliko da posaljes Ruxu, tj bio sam siguran da neces jer sam bio uvjeren da covjek uopste nije tu jer mi ne odgovara na poruke ima vec tri-cetri dana, uglavnom eto nadam se da si ga kontaktirao prije nego si mu poslo. Ja cim sam uplatio pare na racun javio sam ti i mislio sam odmah predlozit da odradimo kako sam napisao u prethodnoj poruci, ali ti si me preduhitrio time sto si mu vec poslao. Nadam se samo da ce se on javiti sto prije.

Legla je uplata od 100 km pa Rux moze pustiti 55 usdt …za hesojam

Eto ljudi proslo sve ok. Mogu reci da je premier transfer dosta prakticnije rjesenje nego ici preko banke. Razloge sam vec nabrojao. Mogu jos dodati da putem premiera mozete bez trece osobe odraditi citavu transakciju.
Ali ne bas sa USDTovima, vec sa necim kod cega je brzina prenosa otprilike jednaka, a transfer fee dosta dosta manji. Ima dosta takvih, msm da bi XRP bio dobar predstavnik. Postupak bi otprilike isao:

  1. Dogovorite se za koliko kupujete tipa 200KM
  2. Prodavac kupi 200KM protuvrijednosti XRPa
  3. Kupac salje tipa 20KM na premier a onda prodavac salje toliku vrijednost XRPa, i tako odradite deset puta. Moze biti malo zamorno slati vise puta ali kad steknete povjerenje u nekoga bice na sve manje rata. Osim toga dosta je lakse nego zamarati se sa uplatnicama, slikati, cekati na salteru, cekati realizaciju transfera, cekati trecu osobu da to sve iskoordinise.

Samo si zaboravio napomenuti da to moze samo unutar entiteta jer su premijeru racunovodstva odvojena…i malo je ovdje bas prodavaca koji imaju redovno za prodati,jer svi prodaju kad im za nesto zatreba pa gledajuci na to jako tesko izvodljivo…

99% sam siguran da transfer moze bilo kome, nezavisno od entiteta, jer sam bas dosta transfera odradio i na FBIH i na RS racune, evo konkretno moj racun sa koga sam slao je RS (zbog poreza napravljen na RS), sa njega sam slao prijatelju ciji je registrovan u FBIH a onda podizao na poslovnici. Jedina zapreka je kad uplacujes na racun ima tu nekih zackoljica nekad, al ne znam bas da li je to do entiteta, ugl nekad nisam mogao uplatiti u nekoj kladionici na neki racun, a opet u nekoj drugoj u istom entitetu uspije. Ali to je nebitno za temu. Bitno je da se isplatit moze i da se transfer moze odradit nezavisno od entiteta, jedino ako nisu nesto promijenili u zadnjih godinu dana jer se nisam bas kladio u tom periodu.

Mislim da direktno iz poslovnice ne moze se uplatiti na racun koji je reg . u drugom entitetu…