Kupovina iz Bosne

Radi li ova Spectrocoin kartica kod nas?

ne radi…a nikako ih ni verifikovat spori su ko godina…možda bude radila kartica 2018 ako nas uvrste na listu…

Ja sam xrp uzeo na iq options. Ali je mana 10 posto provizije na trgovinu i jos nepovoljni spread. Gule totalno ali negdje drugo jos ništa od verifikacija ni 10 dana od podnošenja dokumenata…binance sam i ja podnio ali vidim ništa od direktno za eure

Je li iko probao XRP kupiti na GateHub platformi ? Izgleda mi nesigurno. Vec 10 dana nigdje se ne može verifikovat da bih kupio XRP.

Imas iq options odmah možeš kupit…

na spectrocoinkonačno verifikovan, prebacio pare s neteler, može izgleda i direktno sa VISE, podržava dosta načina plaćanja, kupio XEM i BTC, čim klikneš prolazi odmah se saldo promijeni…probat ću eth direktno na ovu njihovu adresu novčanika majnat i vidjet sell kako ide…

probao maloprije sa spectrocoin na bitrex btc da vidim koliki je fee, izbaci 0.0025 Bitcoin kao fee odmah…ne isplati se na malo prebacivat…sačekat ću da malo poraste btc pa ću probat sell u spectrocoin da vidim imal kakav fee

Takvih videa imas za bilo koju stranicu berzu miner itd napravljenih kao način zarade tih što postavljaju to.

Nisam gluplji revju pregledao od ovoga zato ima 27 pretplatnika kanal. Imaju nepovoljan spread i 10 posto fee na kupovinu i to je to. Ko hoće nek izvoli, možeš kupit za par minuta a ne cekat i moljakat da te neko za tvoje pare verifikuje iz ove zabiti

Ok. Hvala za odgovor. Daleko su najbrži.

Prodajem ETH po kursu coinmaketcap bez provizije… INBOX!

Pozdrav svima. Ja sam pokrenuo YT kanal n akojem ce te moci pratiti sve vezano za kupovinu kriptovaluta kao i kupovini alt valuta ali i kako ih pretvoriti u pravi novac. Posjetite moj kanal
BTCBosnaiHercegovina BTCBosnaiHercegovina - YouTube

1 Like

Svaka cast za ovaj Alfa Cashier
Imas subscribera :slight_smile:
Sretno i pozz

Hvala ti. Ubrzo nakon sto sam ja uspio uraditi Wire transfer oni su suspendovali taj sistem za isplatu. Legitmni su ali vise namaju u ponudi na zalost za Wire transfer. Medjutim na mom kanalu ce biti jos puno dobrih stvari, kupovina/prodaja, savjeti i slicno…

Da li si riješio sistuaciju sa bankom za spectrocoin, kakav račun treba otvorit u Nova banka devizni ili obični?

Ne treba nista. Pisao sam gore.
Banka nema pojma o spectrocoinu.
Jer njima legnu sredstva sa nekog drugog providera.
Uglavnom iplata ide bez ikakvog racuna. Doznace ti pare na ime i prezime kao kod westerna.

ahaaa ne treba račun, ok, a ta doznaka provizija je 50 EUR minimum na 500-1000 EUR jel?

Spectrocoin uzima 5% ili 50eur minimum
Najmanjo iznos je 500eur a najveci 1000eur

1 Like

A drug pojedose provizije kako god okrenes

Ni meni se ne sviđa, ali nemamo drugog izbora.

Visa kartice