Kupovina BTC preko Netellera

Zdravo svima.

S obzirom da zivimo u ovoj divnoj BiH iz koje smo poprilicno ograniceni sto se tice kupovine kriptovaluta, zanima me koje berze koristite za kupovinu a koje podrzavaju BiH. Trenutno pokusavam preko SpectroCoin berze gdje su mi verifikovali account, ali imam problem sa depositom preko Netellera.

U principu samo zelim kupiti bitcoin radi dugorocnijeg cuvanja, ne bih radio povlacenje novca na racun.

Takodjer da li neko ima iskustva sa Netellerom? Da li je moguce vrsiti isplatu sa Netellera direktno na tekuci racun? Da li banke odobravaju takve transakcije?

Ukoliko neko prodaje bitcoin u Sarajevu za kes po nekoj razumnoj cijeni mozemo se dogovoriti.

Pozdrav

sve si teme udario od kojih nas boli glava. ja preko payera uzmem BTC, moze nasa visa credit kartica, raifaisen, unicredit… mogu i uplatit na nju eure ili usd ali je fee takav da to ne cinim. u grupe idi za ova pitanja na Discord.

Prijavi se u grupu freaks ako nisi do sada. pozz

Hvala ti na odgovoru. Konkretno preko koje berze kupujes bitcoin sa payeerom?

Molim te da mi pojasnis ovaj dio jer ne razumijem:

"u grupe idi za ova pitanja na Discord.

Prijavi se u grupu freaks ako nisi do sada. pozz"

Hvala ti.

zmaju, odes na link PAYEER | Bitcoin, Tether, Ethereum, Litecoin, Dash, Ripple, Bitcoin Cash. i registriras se. kad se registriras i logiras malo pregledaj dashboard. imas i FAQ. uglavnom. registriras svoju karticu kod njih. sve podatke moras tacno unijeti. idi na opciju ‘‘exchange’’

vidjet ces menije ti ides na ‘‘amonunt to receive’’ i tu povlacis eur ili usd na svoj racun na paayeru sa svoje visa kartice. prati proces i radi to sve. kad ubacis ides opet na exchange i biras drugi tab ‘‘currency exchange’’ i tu za te eur ili dolare koji su ti sad u walletu na paayeru, kupujes sta hoces od valuta : eur, usd, rub, btc. kad kupis btc saljes ga regularno gdje hoces.

za grupe, idi na https://forum.crypto.ba/t/donacije/68/11 kad procitas i doniras, kopiras txID i posaljes ovdje na crypto.ba i u kontaktima adminu ostavis poruku sa txID i svoj nickname.

ostavi pitanje kako mozes uci u grupu za diskusije i reci koja te oblast zanima: trade, mining, softwear, hardw itd…

ostalo ide po automatizmu, lp

Hvala ti na odgovoru.

Sto se tice donacije nije frka samo prvo moram kupiti bitcoin. A to je sada problem jer mi je novac koji sam planirao za kupovinu trenutno “zarobljen” na Netelleru.

Da li neko ima iskustva sa povlacenjem na nase banke? Ako ne, da li znate neku pouzdanu berzu koja prima Neteller?

Za sada je jedino moguće preko Spectrocoin www.goo.gl/4zRGMY i to da se deposit uradi preko PAYYER-a, a isplata putem kreditne kartice. Radi i netteller i skrill, ali iz nekod razloga trenutno ne primaju uplate sa ovih procesora. Uredno sam uplatio eure i trgujem bez problema. Čekam verifikaciju od bitstampa, ali kako stvari stoje, imamo okačeno zvono oko vrata jer smo iz BiH…