Kupovina BTC-a i ETH Karticom

Provizija kupovine je 7% i transfer prolazi za par minuta

1 Like

Viơe ne. Probao sam kupiti, ali transakcija karticom nije prolazila. Kada sam se obratio tehničkoj podrơci dobio sam sljedeći odgovor:
Thanks for reaching out!
It recently came to our attention that our credit card provider does not serve your area. This is rather unprecedented, but ultimately the responsibility is ours and I can easily imagine how confusing that must have been for you. For that I am sorry.

Na kraju sam ih kupio na localbitcoins.com.

Meni se to nikad nije desilo
Koja banka je izdala karticu koju si koristio?

Sberbank. I probao sam sa vise kartica, u Banci kazu da uopste ne vide pokusaje, sto se uklapa u ovaj odgovor koji sam dobio. Kad si zadnji put placao?

Prije 10ak dana Unicredit karticom

Čudno, ja sada, kad se ulogujem na coinmama.com dobijam poruku:

We do not currently offer our services in your area.

BTC moĆŸete kupovati na wemovecoins.com

Verifikacija je jednostavna, selfie sa karticom, moĆŸda nekome zatraĆŸe i pasoĆĄ.

Ponekad im se desi da nemaju dovoljno BTC na stanju, ali tada onemoguće kupovinu i napiĆĄu kad im stiĆŸe BTC.

Mislim da je kompanija iz Danske.

Ovo je interesantno, ali trenutno dobijam poruku:

We are temporarily closed

We are working hard on opening up again, and apologize for any inconvenience this might have caused. Please see our Twitter page below for updates.

Svakako ću nastaviti pratiti da vidim da li će se neơto promjeniti. Provizija od 7.5% nije primamljiva, ali nije da ovdje u BiH imamo neki izbor.

Kao ĆĄto rekoh, redovno ostanu bez BTC, posebno sad kada je potraĆŸnja ogromna a oni sve popularniji. Vjerovatno se vraćaju danas u 16h, tako rade svaki put.

WMC Service @WMC_Status
No news on on pending coin delivery. We expect to receive funding at 16.00 CET tomorrow (Monday)

1 Like

Upravo sam testirao, prosla mi je transakcija, cekam da dobijem BTC na adresu.
Naisao sam i na cubits.com, prema ovom blogpostu rade i u BiH: https://blog.cubits.com/new-list-supported-countries/

1 Like

Sve proĆĄlo ok?

Jeste, ali ne preporucujem kupovinu manjih kolicina, jer te kolje miners fee.
Uzeo sam za 10 EUR, da probam, a kurs je sa svim fee-javima ispao 7018$ za 1 BTC, dok je na berzi u to vrijeme iznosio oko 6600$.

Da li neko pokuĆĄavao kupiti BTC preko blockchain.info ?

Pozdrav. Zelim da kupim bitcoin. Ako ima neko za profati nek me kontaktira. Hvala

izgleda da moĆŸe preko cex.io da li je neko preko toga pokuĆĄavao kupiti ETH

https://cex.io/r/0/up112213372/0/

treba probat, meni na prvu neơto nije autorizovalo karticu, pa ću porbat opet da vidim ơta je razlog, ima i neke dodatne verifikacije

Cex.io mogao prije, meni vise nece sa istom karticom, odbijaju je jednostavno. Ali sam regulano povukao kriptovalute.

ma problem moĆŸe biti i u naĆĄim karticama, jer banke izgleda blokiraju uplate na sve ĆĄto ima veze sa virtualnim valutama, isto kao i na kaldionice online ĆĄto su dohakali
ne da se boĆĄnji niĆĄta iz ove rupe


moĆŸda ovaj spectrocoin, čekam joĆĄ verifikaciju pasoĆĄa, tako da ne znam prolazi li kartica

Meni UC banka nije dala da uplatim na njihov račun.

i meni je UC majku mu ako ne mogne uplata nigdje online, ne mereĆĄ kupit niĆĄta sa naĆĄom karticom izgleda

Jel joơ itko probao ovaj Cubits.com? Sistem dosta dobro izgleda, ali nigdje na netu (reddit, itd) nisam pronaơao neke relevantne review-ove ove stranice pa me zanima koliko je sigurno plaćanje preko njih?