Crypto.ba

Kako postaviti artikal na RXC-Market (tutorijal step by step)

Pozdravi svima, kroz vlastiti primjer ću vam pokazati kako da objavite artikal na RXC-Market, a na kraju teksta ću navesti i razloge zašto mislim da biste trebali to učiniti.

Tutorijal počinjem sa registracijom na sajt, o kojoj nemam puno šta govoriti registrujete se kao na bilo koji sajt drugi (Email adresa i pasword ) i već imate akaunt, poslije registracije ulogujte se na svoj račun i tu ste na početnoj od sajta gdije možete vidijeti predhodno objavljene artikle od korisnika sajta.

Kada ste se uspješno registrovali potrebno je da kliknete na “gumb” objavi na gornjem desnom meniju kao što je prikazano na slici ispod.

Poslije toga kliknete objavi artikal.

Uređivanje objava je kao na svakom drugom sajtu ovakvog tipa, dovoljno je detaljno i veoma je bitno da povedete računa o svakoj od traženih informacija kao što su :

• Naslov
    -Cijena (kod cijene je bitno da se izražava u KM radi lakšeg računanja u datom momentu i fixne cijene, napomenut ću da imate dodatak za snižavanje cijene na određeno vrijeme)
    -Slike(kod slika je bitno da ima neograničen broj slika koje možete postaviti)
    -Kategorije(nemaju sve al povremeno će se dodavati ako nema kategorija artikla kojeg objavljujete stavite u “ostalo”)
    -Kratki opis
    -detaljan opis
    -Inventar( ID artikla ukoliko ima,imate opciju uredi količinu artikala na stanju, status artikla dali je prodat ili ne, prodati zasebno je opcija koja vam omogućava zasebnu prodaju da ne bih došlo do toga da jedan korisnik pokupuje sve artikle na stanju)
    -Dostava (moram naglasiti da ima jako detaljno sučelje sa kojim možete upravljati kakvu vrstu dostave nudite)
    sve navedeno možete vidijeti kroz primijer na slikama ispod.

Prije svega da se zahvalim na strpljenju i pročitanom tekstu, kao što sam i obećao na početku teksta sad ću vam objasniti zašto mislim da je bitno prodavati na RXC marketu, pošto je zajednica ovog foruma ponajviše osnivač zajednice @Rux zaslužan za prvu BiH kripto valutu RXC i potpuno fer i transparentno izbacio na tržište, kao što se to pokazalo do sada ima veliki potencijal za napredak na tržištu, tako da na dugoročne staze vaš profit ostvaren prodajom može biti dosta veći ukoliko čuvate sam RXC ili barem dio profita u RXC-eu, više informacija na ove teme istražite na forumu.
2 Likes

Crypto.ba © est. 2017 United Fintech Freaks - UFF