Kako kupiti kripto valutu

Ima li neki telefon? Pisao sam direkt ovome momku sto Pise da mi je mentor …root@bcx.ba valjda cu dobit odgovor

Da li moram sva tri polja licna karta,verifikacija slikom ,verifikacija adresom ili je dovoljna opcija licna karta

Mislim da moraš sve uraditi, ali kao što sam rekao, nisam uposlenik bcx.ba tako da ti te detalje ne mogu reći… moraćeš sa njima to vidjeti.

Hvala puno druze svakako na svemu do sada , javim ti se kad napredujemo vamo da vidimo kako sta

Evo ga druze,mozemo poceti

Eh sad je cilj kupiti BTC preko bcx.ba?

Napravi nalog za uplatu na bcx, dobices nalog i onda uplati preko ebanking ili uplatnicom direktno u banci

Kad se pojave sredstva na mjenjačnici, onda kupi BTC i posalji ga na binance

Kako se salje na binance?

Na Binance nađi Deposits, izaberi BTC, dobićeš BTC adresu na koju šalješ BTC.

Tu adresu upiši na BCX.ba, sada se ne mogu ulogovati na bcx kako bi ti poslao print screens procedure… moramo čekati do sutra.

Kupio sam btc,na računu su…

Na bcx idi na novcanici, bitcoin, isplata.

Unesi binance BTC adresu, sumu i transakcijski pass.

Prebacio sam, ali ne vidim nigdje na binance gdje mi je to a i ne snalazim se bas najbolje na binance

Prebacio sam i leglo je na binance, jos me samo uputi kako da zamjenim na binance i necu vise peglati

Sad šta kupuješ? XRP?

Da , mada i neki tvoj savjet je dobro dosao

Skontao sam kako se mjenja za xrp .

Zanima me u slučaju isplate novca…prebacujem coine sa binance na bcx, sa bcx isplacujem kesh Jel tako?

Spominjao si na pocetku yubikey i Ledger hardware Wallet…sta je to tacno i za sta mi treba?

1 Like

https://forum.crypto.ba/t/osigurajte-vase-digitalne-racune-sa-sms-email-2fa-yubikey/3686

1 Like