Kako je najlakse unovciti kriptovalute u BiH?

ja bi dao i vise kad bi se moglo povezat sa paypal i da radi u svim drzavama

uzmes mnx card i platis vise i povezes

mislis da radi van EEA prostora

ma ne radi za ovu rupu ništa…Monaco card i Spectrocoin će izdavati kartice nekad, treba ih pratit, možda bude za BiH

Spetrocoin vec izdaje kartice ali ne i za Bosnu
A mnx card ja sam pitao podrsku i izdavaju za BIH ako oni lazu lazem i ja

i ja ih pitao, ne rade za BiH, ne radi ni cash transfer, može samo na skrill, payeer or perfect money, sad ne znam jel radi Skrill povlačenje za BiH još uvijek na bankovni račun?

a koliko košta i da li si je naručio? jesi ih pitao na chat da li radi u biH zagarantovano. Taj se mnx može majnat, da li si provjeravao profitabilnost možda?

da li je neko kupovao prodavao preko ovog hrvatskog web store. Djeluje mi ok, ima IBAN da se unese unutra za uplatu isplatu.

vidim nećemo moći verifikovat, jer je kao zemlja ponuđeno samo Hrvatska, ali se može trgovati i bez verifikacije, online preko IBAN ili lično u store za keš…samo št o ne garantuje taj isti kurs do potvrđivanja transakcije kada nisi verifikovan…nije ni ovo loše imat za način isplate kad zatreba :smiley: kad poraste tržište hehe pa pravac Hrvatska po keš i zbogom poreska

imam osjecaj da lazu :smiley:

hahah reknu može reg naručiš karticu i onda za mjesec ne može…

radil išta preko Moneypola?

kažu susjedi u ovom storu te za keš do 15000 kuna niko ništa ne pita dođeš prodaš odeš, samo kao na mail dobiješ link na licu mjesta za uplatu crypto i isplate te u kunama u kešu…

kartica se moze naruciti , i radi u Bosni, pricao sam sa jednim likom o toj kartici, on zna mnogo o minex coinu, i najbolje je da se naruci standard… ja cu vec u ponedeljak da je narucim, nemam sad btc-a nista, a potreban mi je da bih ga pretvorio u mnx da bi platio karticu. standard kosta 2 mnx = priblizno 10 dolara i vrate ti nesto kusura u mnx.

isto onda kao i u bijeljini u proteini . si

i preko moneypolo nista ne radi jos , gledao sam prije neki dan.

taj lik je koristi na bankomati jel? a jel ih pitao na support imajul naznaka da će je ukinut za BiH, tako sam naručio MP, nisam jednu transakciju napravio i ukinulo se.12 eura im dzaba dao

kartica radi svuda gdje visa se koristi…pa radi i kod nas, kad ce je ukinuti ?kako to oni da znaju , tek je izdaju, od septembra salju.

a jbg to treba malo sačekat…tržište svakako down…ma reko da ne navlače, dobiješ karticu i nakon 2 mjeseca alert e ne radi povlačimo ih