Promjeni temu: Dan Noć

Kako je najlakse unovciti kriptovalute u BiH?

e ljudi da podijelim ovu tugu s vama. ima skrill opciju da prebacis btc kod njih pa onda iskesiras sebi. medjutim ne mogu odraditi verifikaciju jer 3d sekjuriti ne radi na skrillu tj. izbaci me kad dodje do 3d-a. odem ja na salter u sberbanku (vodim im ljubav s majkom) i kazem djevojci na salteru da hocu da ugasim 3d. ona uze cjenovnik, nemre naci… pita tetu do sebe… ne zna ni teta. ode ona negdje, stojim 10 min. tu kad et je kaze nemre se ugasit. da skratim, trazim broj karticnog ureda, teta u uredu isto kae nemre, zovi tehnicare, tehnicari kazu isto… nakon 24h su mi rekli da odem i ponovo kod tete u sberbanci ukucam sifru. facepalm.jpg

Pare prebacujem tako sto preko skrilla prebacim na akaunt raje koja se registrovala prije 3d sekjuriti na skrill. i onda mi oni donesu kes

p.s. jos uvijek mi ne radi 3d sekjuriti na skrillu

Da ali sa Skrillom postoji problem što da bi prebacio pare (EUR ili USD) na karticu, potrebno je verifikovati istu, mada je ista već verifikovana za depozit. Meni su iz banke rekli da Skrill šalje nalog za verifikaciju, ali da je odbijen jer je Skrill povezan za online klađenjem, što je u BiH zabranjeno, tačnije banke su dobile prije nekog vremena državni nalog da se transakcije sa takvih stranica odbijaju… Niđe veze, jer evo konkretno mi trgujemo kripto valutama… Kartice sa 3D secure protokolom su u mnogo slulajeva jedine i moguće kartice sa kojih možeš vršiti depozit bez posrednika, tj. platnog procesora kao što je payeer, skrill ili netteler… Pozz

Moze stranica iq options za kupovinu valuta. Sa kartice povlaci depozit al im je fee 10 posto od kupovine odmah. Isplata preko neteller i skrill podržava. Ja nešto uzeo Rippla dok ne nađem nešto drugo. Spectrocoin nikako ne prolazi verifikacija sporo užas

Provjerite locoins.io. Slovenacka firma, koja ima ispostave u gradovima BiH. Niza im je cijena od trenutne trzisne, ali kada uporedim nekada isplate sa cex.io, skoro pa isto. Pouzdani su, isplatio sam ja nesto preko njih. U isti dan sve zavrseno.

Kako funkcionise taj locoins. Io? Vidim da imaju ispostavu i u mom gradu, kako se rezervisu i podizu sredstva? Da li je ovih 6% jedina provizija i koliki su limiti?

Kreiras nalog i imas step-by-step proces. Izaberes prodavnicu, izaberes iznos (kod mene je bio izmedju 0.07 i 0.15 Min-Max limit), dobijes adresu, posaljes btc, kad prodje transakcija dobijes kod sa kojim ides u pomenutu prodavnicu. Koliko na sajtu ti ispise cijenu, toliko dobijas na ruke.

Vau, pa ovo bi moglo biti rješenje problema zvanog pretvaranje btc u zivi cash. Hvala puno. Da li je taj limit dnevni ili po transakciji?

Po transakciji. Ali opet kazem, na cexu je bilo puno malih provizija i na kraju kada saberem to sve naspram ovoga, manje vise isto.

Koju “prodavnicu” konkretno?

U BN, konkretno Proteini.si.

https://get.mona.co/IVWT/Ef9nvM2zYI

Ima ova kartica Monaco neka pre registracija možda će podržavat BiH, preko gornjeg linka dobijate 10$ na registraciju, kartica neće imati nikakav fee, samo nešto na podizanje na ATM

a ovaj uquid ima za sad na listi BiH kao podržanu, refferal link ako neko htjedne da se registruje i proba karticu

https://uquid.com/account/register/a?u=UQ578113

Da li si probao ovaj UQUID?

Našao sam neki ABucoins…može se u eurima položit pare preko bankovnog transfera…imaju dosta valuta za trgovanje

https://abucoins.com

jel ovo funkcionise i dalje? :slight_smile:

Da li to znaci kada novac sa Skrilla pretvorim u BTC u toj prodavnici BTC mogu zamjeniti za kes???

ima li šta od ove Monaco card prati li ko to hoćel izdavat za BiH karticu? i coin svoj imaju a mjesecima evo razvlače nikakvih info.

Icemo mi do Splita i Zagreba ako se ovako nastavi da u BiH ništa ne mozes

Paycent :stuck_out_tongue_winking_eye:

radil za BiH

140 usd kartica hahaha