Kako besplatno zaraditi BTC putem Cryptotab browsera?

Koristim Cryptotab već neko vrijeme, i koliko sam upućen, majnuje se samo procesorom. Bilo je mnogo stranica koje su imale u sebi integrisane XMRig minere i nudile su svakodnevnim svojim posjetiocima način da “zarade” (znatno manje nego da su skinuli XMRig i pridružili se nekog pool-u al’ haj). Što se tiče same stranice, odlična je za zaradu procesorom te je kao kod XMRiga, bitan broj jezgara ako želite što veću sumu. Isto jedan savjet, ne znam da li je zbog Huge Page Fajlova (bitnim za majnovanje monera CPU-om) ili je zbog nečeg drugog, ali ja kada restartujem računar ili upalim CryptoTab odmah pri ulasku u Windows, dobijam duplo veći hashrate (2200-2500 H/s na Ryzen 3 2200G, 1400 H/s bez restartovanja) tako da isprobajte tako.

2 Likes

Pozdrav, koliko cesto se pojavljuju ads-i na ovom Brave-u? Koristim ga vec 3 dana, ali mi je 27 ads-a pokazao u tom periodu. Iako ono pise 5 ads per hour. Je li to normalno? Ne ocekujem sad neku ogromnu zaradu, fino je skupiti ovih BAT tokena za kasnije ako skoci cijena, samo da vidim koliko u prosjeku izbacuje tebi ili nekome drugom ads-a dnevno.

1 Like

Je to ti je uredu.

1 Like

pozz, radi ovo za BTC ali ipak je deset puta bolja opcija Brave browsera u saradnji sa VPN, ako koristite VPN mijenjanjem ip adresa i drzava imate na brave reklame svake minute i naravno probijete onaj max od 10 reklama u jednom satu… dnevno ja kliknem preko 100 reklama i sve je ok i sve isplaceno, tako je vec par mjeseci, a BAT ce kad tad biti na velikoj cijeni to je sigurno :slight_smile:

Isprobano.Isplata radi uredno.Sad isplatil se…iskreno bez referala je gubljenje vremena.
Imaju opcije za boost,al ni taj boost se nece isplatiti bez referala.

1 Like

Evo jedan mali updejt :slight_smile:

Ko zeli da podrzi hvala unaprijed :slight_smile:
https://yptotabbrowser.com/17830093/?p=X2Ref21

Taj browser je pun bloatware-a i spam-a. Jedva sam ga se rijesio sa sistema.

1 Like