John McAfee tehnološki guru aktivirao je 'mrtvački prekidač' kako bi razotkrio vladu

MelQ je na Telegramu napisao: "Postoji mogući ključni kod prekidača mrtvog čovjeka. Datoteka koja ima osuđujuće dokaze protiv dubokog stanja, a koja se otključava u trenutku njegove smrti.

“Vidjet ćemo hoće li ovo ispasti. Samo će vrijeme pokazati.”

“Prekidač mrtvaca” aktivira se kada vlasnik uređaja umre.

QAnon John primijetio je da su metapodatke koristili Facebook i Instagram, ali dodao je: “To je interni alat za zaštitu autorskih prava koji se koristi za praćenje upotrebe fotografija. Također, John McAfee nije počinio samoubojstvo.”

Navodno se pionir antivirusa ubio u zatvoruCredit: AFP
McAfee je tweetao 2019. godine: “Prikupio sam datoteke o korupciji u vladama.”

Dodao je: "Po prvi puta imenujem imena i detalje. Počet ću s korumpiranim agentom CIA-e i dvojicom bahamskih dužnosnika. Dolazim danas. Ako budem uhićen ili nestanem, bit će objavljeno 31+ terabajta inkriminirajućih podataka pušten u tisak.

“Čim nestanem informacija se objavljuje. Oni koji su imenovani bili bi ludi da me ubiju ili sakupe. Oni se jednostavno mole da živim vječno. Ako je objavljena, osveta prevlada i ja sam mrtav.”

Sada koji je to “Dead man switch”?
To je Token Whackd
Whackd (WHACKD) Token Tracker | Etherscan,
Sa svakom transakcijom whackd-a, 10% se šalje na spaljenu adresu, a svaka transakcija ima mogućnost od 0,1% da sve pošalje na spaljenu adresu. Sumnja se kad je jedan veliki broj tokena spaljen da će se aktivirati “data dump”

1 Like