Horizen - Zen Community Masternode 2

Poštovani Horizen/Zen shareholderi,

Obavezni update verzija 2001550 za ZEN security node je upravo završen, node je na zadnjoj verziji i aktivan :slight_smile:

Dostavite mi vaše ZEN adrese na koje želite isplate, kako bi na vrijeme pripremili taj dio!

znmy8DsJstkFg19vY9mVKZjgc7tRmFUcS3S

Samo da navedem, Server + Fee još nije fixan, to ćemo vidjeti kada budemo isplaćivali, da nam ostane za server i nešto meni za održavanje.

Mali presjek dosadašnje zarade

node2-09102018

1 Like

E Rux taj moj ZEN cuvaj kod sebe pa kad se nagomila onda cemo se raskusurat.

1 Like

zneyN9MinMfeouKxiRVLuqjsKnUbbPngG1i
Moja dep adresa, samo ako nije problem, ne zuri sa istim :slight_smile: A ako smeta, salji kada i ostalima zbog lakse evidencije

1 Like

Zamoliću ostale shareholdere koji nisu dostavili ZEN adresu na koju da vam šaljemo dividende
@IvanM
@Acechicha
@turbo86
@MrDoa
@bitcoinsb
@BikMik

1 Like

znoveA79j7m9NQLP2XScvWKaKCfqXBfqFBu

@Rux kako smo se dogovorili ostavljaj moj ZEN kod sebe pa cemo se raskusurat pomocu tabele.

a evo i moja ZEN addressa znotin9wyuzUcDJcj1YtQCA1dYX6xuEBoud

zndUvUYAkRgkBKDQvRaWjrLw4CjoEFjLjJa

1 Like

Izvol`te:
zne7oPvyejJJ5D6UKgRUZfGsu16SzEPm1fX

1 Like

Malo updates o napretku

mn2

Detalji za shareholdere

https://securenodes2.eu.zensystem.io/nodes/108005/detail

image

image

Kod koga nam je hosting za node2 :smiley:

image

Mala napomena, od prvog dana masternode-a, ja lično sam plaćao Hosting za svih 6 ZEN nodova, tako da ostane zabilježeno kada se bude isplaćivalo.

Vidimo se kad ZEN ode na 50$

@IvanM
@MrDoA
@Aaaa
@Rudar.rs
@bitkoinsb

jedan od ovih korisnika drzi VPS za NODE2, javite mi se ko je, kako bi uradio update servera jer ovaj node stoji trenutno :slight_smile:

Zamoliću korisnike @MrDoA @Aaaa @BikMik da mi dostave svoje ZEN adrese :slight_smile:

Svoje ZEN-ove poklanjam Crypto timu,da se raja malo pocasti.Pozdrav

1 Like

@Aaaa Svarno nisi trebao, pokušali smo izgurati nodove, gdje sam dosta puta server plaćao vlastitm sredstvima, ali nas je ovaj bear market malo unazadio.

Hvala ti na ovom poklonu!