Gtx 1050ti

Bjezi od mining kartica, sund je roba i nisu kvalitetne ni malo. Ne drze cijenu kasnije takodje jer nemaju preprodajnu vrijednost uopste

pa valjal ta palit ili neka druga 1060 od 6 GB, znači izbjegavat ove Å”to piÅ”e kao mining edition. Ja sam mislio da je to bolje da je bolje prilagođena tim algoritmima

Nije ona prilagodjena nego su to fus kartice sa cipovima koji se ne prodaju u konzunerskim te imaju garanciju 3 mjeseca i nedovrsene su da ispadnu sto jeftinije. Palit je najpovoljnija nije bas najbolja, bolje su aorus, asus strix, gaming phoenixā€¦ Ali su i skuplje dosta.

Pozdrav novi sam na forumu.
Planiram ovih dana da krenem sa rudarenjem.
Imam priliku da uzmem kartice XFX rx 580 za 500 KM.
RazmiŔljao sam da kupim takvih 6 kartica.
Å ta vi mislite o tome? LP

1 Like

jesu to polovne katice ili ih neko prodaje nove za te pare? imal jednu viŔka po te pare :smiley:

Kartice su nove sa garancijom, za prodaju ide visa cijena :slight_smile:
Uglavnom to se isplati?

Gdje ima tih kartica, da i mi nabavimo?:neutral_face:

Ma imam brata u njemackoj koji radi i ima dobar popust :slight_smile:

Pozdrav,da dadnem svoje misljenje od GTX 1050 Ti,kupio novu prije 2.5 mjeseca placena 350KM,maksimalno overclockovana.Temp. je konstantna i iznosi 44 stupnjeva.Radi vec 2.5 mjeseca bez ikakvih problema.Majnuje zcash i donosi mi 25 usd mjesecno

A koliko mh/s ima ako si je probavao na eth?

Kakva se čini zotac gtx 1060 sa 6 gb prema ovim tekstovima na net trebala bi davati 22 do 24 mh/s sto bi bilo isplativo dugoročno. Ima li neko da mine sa tom karticom

GTX 1050 Ti daje otprilike 14 mh/s na ethereum-u.Mnogo isplatnije je da majnujes zcash sa njom,pogotovo sad kada je vrijednost dostigla skoro 300$ po zec-u.

Pozdrav, imam malu nedoumicu, uskoro ću kupiti grafičku gtx 1060 6gb, koristio bih je za rudarenje kad je to moguće, a sad me interesuje, kakvu napojnu da kupim, jer svakako moram kupiti novuā€¦

Pozdrav, vidio sam temu u vezi GTX 1050 ti pa bi samo zelio da pitam da li bi ta kartica bila podrzana od ove napojne: BLUEBERRY PSB420 420W jer sam zainteresovan za ovu graficku?

GTX 1050 Ti nije zahtjevna i uzima oko 75-80W.Ako imaÅ” 6pin konektor za napajanje graficke kartice,uzmi i rokaj,a ukoliko nemaÅ” 6 pinski konektor,jednostavno nadji adapter.