Gdje i kako poceti?

Pozdrav svima!

Naime zelio bi da kupim nesto kripta i da pocnem trejdat. Mislio sam da je vrlo jednostavno, kreiras acc na binance kupis coine sa svoje kreditne kartice i pocnes trejdat. Ali kako sam malo vise se informisao shvatio sam da to i nije bas tako lako. Ulozio bi otprilike 500km. Ako moze mala pomoc i nekakve smjernice da se ne desi da zijanim lovu.
Interesuje me da li mogu trejdati na binance iz BiH i da li mogu podici pare u slucaju profita.

Hvala unaprijed!

2 Likes

Poz i dobro nam došao!

Naime, kad malo povežeš stvari, vidjećeš da nije toliko teško trgovati iz BiH na Binance.

  1. Uplate novca

Naime, ogromne probleme zadaju naše domaće banke, vjerovatno po naređenju Centralne Banke BiH.
Skoro sve banke blokiraju in/out transakcije koje se tiču kripto valuta, pogotovo Unicredit i slične banke.

Riješenje: ovdje na forumu, možeš od drugih korisnika kupiti USDT koji šalješ direktno na Binance gdje i trguješ.

  1. Isplata novca

isto tako, kada profitiraš USDT, na forumu objaviš da prodaješ, gdje ti isti prodaješ ovdje nekome na forumu.

  1. Sigurnost prodaje/kupovine na forumu

Koristi Escrow servis koji sam omogućio svim korisnicima, bez naknade, kako bi se sigurnije trgovina završila.

Ako ti šta još ne bude jasno,slobodno se javi :smiley:

1 Like

Napomena za ekipu bankare i ostale, ako ovo čitaju:

Ovim načinom ste nas kao korisnike bukvalno natjerali da kupujemo kripto valute od neprovjerenih izvora unutar BIH, jer da ste dopustili, većina nas bi dobrovoljno uradili KYC te na taj način bi imali evidenciju, ali ne… vi ste jako zaostali i ovo samo nama paše!

Prije moje ideje ESCROW/POSREDNIKA, ljudi su bili izvarani, neki su imali čak i pokušaj pljačke na susretu za kupovinu/prodaju. Četiri godine kako pomažem ljudima da kupe i prodaju od provjerenih ljudi, na kraju ću sigurno nagrebusiti od vaše strane iako nikad marke jedne nisam naplatio (BALKANU MOJ)

2 Likes

svaka cast.

1 Like

Hvala na dobrodoslici!

Dakle kada se budem odlucio da zelim da kupim neku kriptovalutu, pretpostavljam USDT to mogu obaviti ovdje.
Kada kupim kriptovalutu gdje ona stoji kako je saljem? Gdje je najsigurnije da stoji? Kako poslati na binance, odnosno s cega saljem na binance?

Unaprijed hvala!
LP

Kada kupis od nekoga usdt ,taj ti posalje na usdt adresu koju dobijes na binance(kad je escrow onda Rux)…Da bi ti neko poslao coin moras mu dostaviti tu adresu(isto kao tr racun u banci)…Dakle usdt ili bilo koji coin dobijes na binance adresi za taj coin…Kad se regisrrujes na binance dobices tamo adresu i kad budu na toj adresi onda mozes sa njima trgovati,slati na drugu berzu ili raditi s njima sto zelis…

1 Like