Promjeni temu: Dan Noć

Exodus iz Kodija ide u zaborav? Ne brigaj, alternativa ima još bolja

Prije par dana sam načuo da glavni developer iz Exodusa napušta projekat, što znači vjerovatni kraj za exodus, ali ne i za stream sisteme.

Isti taj developer je kreirao android aplikaciju, kojoj ne treba Kodi, koju instalirate na Android uređaj i pokrećete bez kodija.

Ime aplikacije: Terrerium

Odavno nisam vidio brži stream na 1080p rezoluciji. Sistem traženja prijevoda, po meni je još bolji nego što je to Kodi imao.
Preglednost filmova i serija je jako dobro urađeno, podsjeća na staru videteku gdje ste gledali okvire kako bi našli svoj film.

Jedina negativna stvar, po meni, je ta što je bišvi exodus developer stavio reklame kako bi se financirao u daljem developingu. Kome se neda gledati u reklame ponekad, može platiti uklanjanje reklama, veoma jeftino.

Preuzimanje:
http://terrariumtv.com/

Zdravo link ti neradi ili su ga več uklonili :confused:
JEr Kodi mozete u bosni koristiti brez problema ili su neke frke?

apk file možete naći na

Što se tiče nas u BiH… ništa nije blokirano…slobodni kao ptice…

Ali zato nam je ovako kako jeste… :smiley:

IMa li u bosni kde OPTIKA za internet

Zavisno od lokacija, ali pretežno je to maximum 100mbita konekcija, preko kablovkse, ili telecom koji daje maximum 10mbita, a poslovnim korisnicima 100mbita s tim da morate biti blizu centrale da bi funkcionisalo :smiley:

Gori smo od Zimbabwe-a :smiley:

Download terrarium tv latest verson for android and window

terrarium je zakon :slight_smile:

Krepao nam i terrarium :slight_smile:

sta furate sad?

zamjenski koje sam primjetio su, ali nisu ni do koljena terrarium-u.

oneboxhd
freeflix

navodno je neko otkupio kod od njega, i nastavio linkati na aplikaciji, ali sve mi je to mutno

Ja po cijeli dan pratim samo Binance Live TV :smiley: