ETN rudarenje na vise mobitela

Ukoliko hocu rudariti ETN na vise mobitela da li moram napraviti za svaki mobitel drugi acc.

Ako ne onda sa istim acc. se logiram na sve mobitele? Da li to ima efekta

Da i za svakog poseban broj telefona, zovi familiju, prijatelje i kosije.

1 Like

Pretpostavljao sam da je za svaki zasebno znaci moram kupiti 30 brojeva

Da li igra ulogu ista IP adresa tj kod registracije nove sa novom mail adresom svaki acc.

Ili moram koristi vpn

30 brojeva je 150KM, mnogo ce ti trebati da iskopas to s njima, bolje zovi, samo trazi aktivacijski kod kad dobiju, ne igra kasnije ulogu.

Nadji jedan leptop, windows, android emulator, appcloner aplikaciju nadji, i kloniraj ETN app x30, registurj sve i odrzavaj to, jer padaju redovno.

1 Like

30 app klonirati na jednom mobitelu?

Da li ima neki video tipa na youtube etc.

Na racunaru, Android emulator. Moraces to potraziti, pregledaj ostale etn teme kod nas.

pa ako će radit na laptopu zaơto će mu emulator, ima miner za cryptonight i nek ga majna, jedino ako to kloniranje 30 puta pravi veći hash od tog klasičnog majnera

1 Like

Nasao sam ovo ali neznam da li to radi da ne dobijem ban

Imam 30 mobitela pa bi ih aktivirao sve da rade

pa kolko ćeĆĄ imat hesha sa tim, 300h/s ?? to je nekih 300 komada ETN bubam moĆŸda na mjesec
pa bolje da prodaĆĄ tih 30 telefona po 50 maraka i kupiĆĄ jednu karticu od 4 GB, koja će imat opet viĆĄe hasha od tih mobitela, i priključiĆĄ je u kakav PC negdje u čoĆĄku da majna
uĆĄteda vremena i prostora i skrkleta klaparanja na 30 telefona


ili prodaơ 30 telefona i jednostavno kupiơ ETN i imat ćeơ ga viơe nego da majnaơ sa tim ETN mjesecima


1 Like

Ova je dobra, to je najbolje za sad, a imas stvarno hrpu posla za kikiriki od etn-a.

isto 30 telefona po 10-15w, je oko 450w, dobices i racun za struju.

1 Like

Radio sam ja na emulatoru, imaju sad prevenciju hvata IP adrese ako je ista. Opcija je VPN za svaku instancu emulatora ali to je zestoka pegla. Lakse kupiti ETN-a sada kada je sve jeftino i cekati.

2 Likes

Etn opet ne radi kako treba rudario sam 2654 etn ali jos nista neprebacuje na wallet

Kupio sam 30k etn ostalo rudarim