ETH isplata u Bosni u 2018. godini

i mene interesuje isto

koje dokumente treba poslati, ne shvatam i koju karticu uzeti

Molim i ja pomoc oko svega ovoga.

Neko detaljno uputstvo ili detaljan opis kartice sta i kako. Hvalaaaaa

Pa šaljete ličnu, prednju zadnju stranu, zatim račun od telecom/elektro, što je standard u KYC verifikaciji.

Oni su zakonski dužni da brišu vaše podatke nakon uspješne KYC (Know Your Costumer) verifikacije.

A ako račun nije na mene šta onda ja sam stavio pasoš a jedini račun koji imam na sebe je račun od tv-a.

Račun služi kako bi se verifikovala vaša adresa tj lokacija.

Morate imati neki račun na sebi kako bi ovo prošlo.

Probajte poslati izvod iz banke.

Poslat ću ima ovaj od tv-a on je na mene i adresa je tu pa ako hoće ako neće ima i drugih nisu jedini.

Idi u cips i izvadi uvjerenje o mjestu boravka, to su meni prihvatili,kad budes vadio napisi da ti treba za posao tad je besplatno,inace je oko 15-20 km cini mi se

nije valjda da to sad traže…pa kako nemate nikakav račun na sebe sa adresom, par puta isti račun im pošalješ i odobrit će

imas dvije vrste uvjerenja o mjestu boravka, obicna cips potvrda (prva vrsta uvjerenja) se ne naplacuje, za to drugo ne znam da li se naplacuje

nema jarane,sta ce mi nesto na moje ime,i sta imam starije je pa nisu prihvatili

Imam to ali starije od 6 mjeseci i kod nas je 5km to je nekih 3 eura :smiley:

Ja ću im poslat ovo za tv pa ću vidjeti :smiley:

na koje banke i sa kojih berza?

radi li neko na exmo, vidim imaju moneypolo withdraw eur i usd, a i generalno imaju usd i eur. ima li fajde od te njihove veće cijene ETH ili je pojedu neke provizije pa te dođe isto ko i na ostalim berzama? kako sam danas skontao exmo bi se mogao koristiti i bez onih verifikacija

kako da posaljem BTC na moneypolo?

Ne vidim nigde na moneypolo adresu na koju treba posaljem?
Moze da mi kaze neko kako treba da uradim?

Poslije verifikacije 1+1, pojavi ti se tab Cryptocurrency!

Izabereš BTC/LTC i upišeš sumu koju želiš slati u $/€, poslije toga je self explanatory

:slight_smile:

i dalje mislim da je sigurnije preko Alfacashier ubacivat na Moneypolo…to njihovo čudo od dojeljka je nepouzdanoooo

Ne znam na osnovu čega misliš da je nepouzdano?

Nikad ne šalji BTC, zbog onih 15 minuta, zato šalješ LTC gdje se konfirmacije završe kroz 5 minuta i pojave ti se sredstva na balansu.

1 Like

Ja sam veritifikovao nalog u potpunosti i imam tab Cryptocurency.
Ali pitao sam na email i rekli su mi mora skype veritifikacija?
Na sta mislis 1+1 ?

Pa to je to, skype verifikacije je u suštini 1+1 :wink: