Electroneum (ETN)

Ako samo jedan ETN možeš iskopati, bojim se da je do tvog hardvera.

@KrajisniK na kojem pool-u si kopao?

mi imamo svoj etn.pool.crypto.ba

nema nas puno, ali kopamo…kad ubodemo blok od 7000 ETN, podjelimo izmedju nas i idemo dalje

Ja totalno nov u svemu pa me ta osnova i zanima, gdje i šta citati :smiley:
?

Osnova čega?

Rudarenja? :slight_smile:

U svakom slučaju, moraš čitati postojeće teme na forumu pod kategorijom Rudarenje

Hocel bit sta od ovog etn-a, jel ko malo dublje istrazivao?

Hodl, hodl!

2 Likes

Ceka se neka konferencija ubrzo… hodl hodl :slight_smile:

Danas su konacno pustili mobilni majner u upotrebu. Mozete kopati Electroneum preko telefona. U sustini ne koristi resurse telefona, jer bi se telefon grijao i unistavao vec simulira hash rate na osnovu benchmarka vaseg telefona i nagradjuje vas sa koinima kao da stvarno kopate.

Majner koji je ujedno i wallet mozete preuzeti ovde

Kada ga instalirate, postoji refferal link pa mozemo zaraditi koji novcic i pomoci jedni drugima.

Nakon preuzimanja otvorice vam se ova stranica, idete na EARN FREE COINS

Nakon toga idete na scan a code

I onda skenirate ovaj kod. **ili unesete rucno ovaj kod iznad: 585BD2

Sto se tice majnovanja jednostavno je . START mining i STOP mining :wink:

2 Likes

jeste …ali mi se cini da je zbog toga skocio diff u nebo … nece se moci lako iskopati niti jedan ETN lako … na fb sam procitao, u beta verziji sa samsung s8 25 dana majnovao leek i iskopao 10 ETN …


Ovakav nam rast treba :smiley:

1 Like

Diff je skocio jer su novi rudari upalili svoje kartice, jer se nadaju nekom ludilu sa cijenom

Iskreno, treba biti realan, da je ovo prvi put da se “rudarenje” proširilo na svaku osobu koja posjeduje mobilni uređaj.

Mobilni miner nema nikakve veze sa POW DIFF :slight_smile:

3 Likes

šta bi sa telefonom, jel nagorio malo ko svjež toast

Da se i ja malo promovisem :smiley:


Testiram miner pa cemo vidjeti kako baca heh…
Moj Umi Z i-10 2,3 Ghz davao je prvo 17h/s, a sada daje 38h/s

Ko ASIC miner u svijetu mobilnih uređaja :stuck_out_tongue: moj kopa na 12 h/s. Da li je kreirano i za iPhone?

Neće biti za iphone, tačnije iOS…jer teško da će velika jabukica ovo dopustiti :wink:

nekako imam osjecaj da ovo jede bateriju više nego što oni tvrde…

what do you guys think?

1 Like

Opa, abolicija velikog dijela tržišta bi mogla uticati na ideju i cijenu. Ostaje da vidimo.

Jašta nego ždere :smiley: Ali opet, za nekih sat majnanja uzme 6-7% baterije, sa time da moram bateriju promijeniti :slight_smile:

Ja sam od nekoga bio dobio beta verziju za IOS ali ga ne koristim, vjerovatno ima na netu da se skine jer ja nzm gdje mi je link.

Pogasi osvjetljenje, ugasi nepotrebne aplikacije u pozadini, ociti home telefona, neka obicna pozadina i to bi trebalo da sredi bolje performanse i ustedu baterije.

Ma nema teorije da ja kopam sa novim telefonom ako uzima resurse, kako se sjecam rekli su da mining ovaj nece uzimati nikakve resurse…ali ovo nije istina

1 Like