Promjeni temu: Dan Noć

DrTechno.ba

Bitpay je odličan, ako ne i jedan od najbolji merchant opcija, jer kada se realizuje transakcija, vi u suštini dobivace čist novac umjesto crypto.

:smiley: možda im nije stalo do zvaničnog trgovanja sa crypto

Ta opcija ne funkcionira za korisnike iz BiH :(.

www.drtechno.ba/btc2km.html

Ne znam zašto uzimaju ‘samo’ 18,9% fee na isplatu

Diži brate na 50% ha ya :face_vomiting:

Strpite se još malo, BCX.ba nam je spas u zadnji čas :slight_smile:

Eto i mene da malo vidim taj BCX, taman trebam danas-sutra do Sl.Broda na bankomat :grin:

Hocu da mi pise Osobni podaci kakvi bola licni HAHHAHAHHA

Vrh bezobrazluka

Nemojte tako gospodo, u trenutku kada vam je prijeko potreban novac, a imate kripto valutu… ja prvi ne gledam da li je to 5-10 ili 20% naknade!

Najskuplje sto sam placao konverziju iz kripta u kes je 8% a i to je deranje kože. Ovih 18.9% možeš samo mačku o rep. Bolje da isključi plaćanje u kriptu nego da se proserava

Drug, sve razumim ali jedno je plaćanje klasičnog ‘fee’ od čega živi određena institucija koja nam nudi uslugu a drugo je plaćanje čistog lopovluka i to još svjesno

Ja iz poštovanja prema Cryptovalutama NIKADA neću dati svoj Bitcoin za tako sramotan fee

LP

to ti je bosanska konverzija, ko nekad njemačke marke kod tržnice, hoš kupit deviza jarane, šaneri iz DR.TEchno ko i ti ispred tržnice, po principu hoš neš ne moraš, a kvalifikuje se da ima crypto plaćanje, da ima reklamu preko toga.

Ma ovo su se utalili s nekim svercerom kripto valuta, i samo ga reklamiraju na stranici. Prema nasim zakonskim propisima, niti smiju niti imaju mogucnost da trguju kripto valutama. Suština je da neki posrednik (taj švercer) kripto kupi neki od vas, onda on za keš kupi stvar od Dr.Techno i Dr.Techno ga pošalje na adresu. Ševercer dobar 20%. Knjigovodstveno je nemoguće provesti transakciju drugacije, pogotovo ako je firma u pitanju. Kako banke šutaju nas što povlačimo pare u BiH, to će isto uraditi i trgovini poput Dr.Techno. Ovo je posebno jadno: “Nemojte tako gospodo, u trenutku kada vam je prijeko potreban novac, a imate kripto valutu… ja prvi ne gledam da li je to 5-10 ili 20% naknade!” Znači kad nekome gori i trebaju mu pare, trebaš imati toliko malo morala da mu onda i ti pristaneš na muku i ucjeniš ga da ti proda crypto za smješne pare.

haha to je rekao u ulozi prodavača valute a ne kupca :smiley:

pa ispod pulta ko je rakao da daju račun, u to nismo ni sumnjali da ćeš dobit račun u crypto…devize nadrealisti prodaja, sve ti je to tako ovdje

Ja lično nisam branio, niti bio na strani dr. Techno.

Ne znam za vas gospodine @haurik1982, ali ja sam bio u situaciji u kojoj mi je hitno trebalo novca iz kripto valuta, jer baš u to vrijeme nigdje nismo mogli zamjeniti.

Tad sam platio oko 10%, na “piku”, a platio bi i 20% da je čovjek rekao jer je potreba bila veća od profita.

Ovo šta se dešava sa dr.Techno nisam upućen, moja rečenica je bila više upućena svima kako bi se malo smirili.

Mislim da će bcx.ba promjeniti sve ovo, da će svi biti zadovoljni, kao i država jer nas imaju na spisku sad :slight_smile:

ako bude kakva kartica uskoro imat će nas na spisku sa O salda :smiley: