Promjeni temu: Dan Noć

DrTechno.ba

Pozitivno sam se iznenadio kada sam vidio da imamo online shop koji prima kripto valute.

U pitanju je drtechno.ba.

https://drtechno.ba/

Zamoliću predstavnike drtechno.ba da nam se obrate, te da pojasne detalje vezane za njihov online shop.

@DrTechno

Predobra stvar, ako nista imamo gdje potrositi BTC :slight_smile:

Opa mozda ce se ovde uzimati neki ryzen procesor cijene su slicne kao na pik-u

de nek nam objasne kako ova država gleda na poslovanje sa BTC? Ili ta konverzija ide pored pulta :smiley:

a bitno je za budućnost, da vidim ošta će biti sa nama ostalima? kad netšo od ovih novčića skoči, kako normalno raspolagati sa parama? vidiš šta su uradili sa freelance, mogu i ovo podvest pod isto…

Odmori mozak slesh i pusti se predviđanja budućnosti :smiley:

Ovo je super stvar koja trenutno funkcioiše i to je sve što nas kao krajnjeg kupca treba da interesuje :smiley:

to jest vala, kad nemamo bankomata daj nam tehnike pod ruku :smiley:

Ako se nadjete u Bihacu, navrnite i u Fly na pivu/kafu/toplu cokoladu… Primamo crypto :smiley:

imal kakvo craft beer for crypto haha da razmijenimo coins

Evo upravo cugam 0,33 staklenu :smiley:

Prijatelj mi radi kod njih kao komercijalista haha

bice craftova, al tebi je za dž samo zbog airdropova :smile:

hehe može :wink:

Pozdrav radni narode. Je li itko kupovao nešto sa ovog DrTechno, naravno plaćajući BTC-om?

Ja još nisam, čekam nekog iz drTechno da nam se javi ovdje kako bi se malo bolje upoznali, te kako bi saznali proceduru uplate itd itd :slight_smile:

@DrTechno

Hvala na odgovoru. Treba ovdje biti oprezan. Kako dokazati da si bas ti uplatio? Kako dokazati kome si uplatio i zašto. Ne možeš se nikome obratiti u slučaju prevare, jer znamo šta je BTC u BiH.

pa prevara je svugdje u svijetu sa crypto ista, makar to u Bosni nije različito, zato je zakon stranica exchange btc u fiat…iz ruke u ruku i pošalji ti meni pa ćeš dobti proizvod je sa BTC nema povrataaaa ako si poslao nekom hrmpaliji pored i čekaš dolare da ti da, dobiješ degenek

Upravo iz tih razloga je deaktivirana uplata online tj ybog pokusaja yloupotrebe.
Transakcija se moze obaviti iskljucivo u trgovini.

LP

Mislim da bi trebalo da moze i online da se uradi, pomoci tx id koji sve govori, male su to kolicine da bi neko pokusao uraditi nesto krivo. Ako ja tebi mogu poslati tx.id transakcije, zasto mi nebi vjerovao.

Na kraju krajeva, nemoras mi ni vjerovati, dobio si btc, tvoje je samo da posaljes.

Zašto ne importujete ecommerce sistem za BTC u vašu stranicu?

Započinjete trgovinu kada vidite da je neko poslao svoj BTC koji će biti u vašem walletu, samim tim malverzacije su na minimumu :slight_smile:

Mislim da solidno funkcionise i BitPay?