Meetup

Debit/Credit Card za BTC isplatu

Ima li trenutno na trzistu kakva kartica visa al mastercard za isplatu bitcoina koja funkcionise i se moze naruciti u bih?

Evo bas experimentisemo nas nekoliko sa minex karticom, tj nismo je jos dobili valjda od septembra salju. Potrebno je kupiti i poslati 2 MinexCoin(MNX) ili vise ako zelis vece limite, i uradit KYC verifikaciju.

Evo upravo sam zavrsio bcx.ba verifikaciju :slight_smile:

sad mozemo spustati i dizati novac!

ocekujte ubrzo i link koji cu vam dati preko kojeg cete se registrovati!

2 Likes

bit će poslije nove godine tih kartica na kamaru…hajd ga znaj koja će radit za Bosnu

Meni bih bio najveci korist u europskoj uniji jer mnogo putujem zbog posla… Tako da prije svega interesuje me da tamo radi.

Ima li trenutno neka kartica koju mogu preuzeti ovdje u BIH pa da radi u EU?.. Extra bih bilo nesto slicno na Spectrocoin.

Ako nije prihvacena na bankomatima i na POS u Bosni nema veze… Bitno mi je da radi u Evropi.

Pozdrav

Spectrocoin ti je 50 eura, preskupa, ali je ne šalju ako ti je prebivalište u BIH

Minex kartice jos ne salje…

Postoji samo jedna - Paycent

Dakle, možeš je naručiti u BiH ali koristiti isključivo u EU pošto nije ni Visa nit Mastercard već UnionPay

Pozz

2 Likes

ljudi jel radi ova Minex card definitivno u BiH?

De nam link više :smiley: šta kažu te gazde hoćel ta registracija

1 Like

Ljudi mustuluk
Minexpay kartica stigla u Bosnu i definitivno radi
Narucio Minexpay gold karticu i stigla

Evo ko jos nije otvorio Minixpay racun moj referal link

http://minexpay.com/?referralId=33158

2 Likes

Bravo, dobra informacija :slight_smile:

@bitcoin_g jesi ti u BIH? i koje si podatke koristio za KYC?

Da dodam, dosta se šuška oko ovog minex-a da je ogroman scam, pa samo pripazite

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1847292.msg48866727#msg48866727

Svakako nije skupa kartica, i nema neke stete ako se naruci pa ne dodje, ali ne bih preporucio u njihov novcic da se ulaze, moze to da prestane da funkcionise u bilo kom trenutku. Samo naruciti karticu i slati pare na nju samo ako mislite dizati isti dan.

Upravo završavam KYC, narucicu platinum karticu pa cemo vidjeti koliko dugo ce raditi :slight_smile:

1 Like

Jeste čuli da će AdvCash uskoro pustiti kartice za naš region? :sunny:

Btw lijepo je čuti ovo za Minex, iskreno - nisam vjerovao da će raditi ali sam se prevario

:bosnia_herzegovina::bosnia_herzegovina::bosnia_herzegovina::bosnia_herzegovina: :smile:

Unfortunately, cards are disabled for all users now. The new card platform is already under way and we are working hard to launch it soon. We plan to start issuing Advanced Cash cards in the first quarter of 2019

We will publish all important updates about our new card program in the News section of your account right away.

to je od ADV, da li će biti za BiH ili ne, to niko ne zna.

jel na tvoje ime došla kartica ili na neko lijevo, na kojem bankoimatu si je probao i da li si POS probavao?

Kako ‘niko ne zna’

Čitaj vijesti u ‘news’ sekciji

1 Like

Pa ne zna niko hocel radit za BiH na news moze da izađe radit ce u Evropi a mi nismo u Evropi ni na mapi tih stranih provajdera.

Bitno je kontrirat a to što nemaš osnove, jelde, to nije ni bitno. Mogao si i sam da pričitaš ovaj dio

We plan to start issuing Advanced Cash cards in the first quarter of 2019. Overall, Advanced Cash users will be able to choose between cards of several types:

- Visa cards in USD and EUR in Europe, available all over the world a bit later
- Mastercard cards in USD and EUR available all over the world
- Visa cards in RUB for Russian users

Cards in your name as well as no-name cards will be available. Just like before, you will be able to choose between plastic and virtual cards.

Later on, we plan to add UnionPay cards as well. We are also looking into launching cards in national currencies of several countries.

Naravno da smo na mapi i uskoro će mnoge zemlje svijeta biti na mapi kako se razvija kripto industrija. Paycent recimo radi sa pomenutim UnionPay

AdvCash je radio fenomenalno u BiH i najava reaktivacije mastercard usluge ‘all over the world’ u prvom kvartalu 2019 je svakako odlična vijest

Pozz

1 Like