Da li mogu rudariti sa jednom RX 460 4GB

Pozz svima nov sam na forumu kao i u svetu rudarenja i postavio bih nekoliko noob pitanja.

Posesujem jednu grafičku tipa AMD Radeon Sapphire RX 460 4GB kojoj sam flashovao bios.
Da li mogu rudariti nešto sa samo jednom karticom? Znam zvuči možda malo glupo ali, to je nažalost sve što trenutno posedujem

Ako je moguće nešto rudariti molio bih da mi neko od vas preporuci neku valutu sa kojom bi počeo. Kako, šta i sa čim početi?

Svestan sam da možda neću ostvariti neki veliki profit ali, bar nek ta karta za koju sam platio te neke novce nešto radi nego samo da sakuplja prašinu.

Možeš majnat 2 komada ETC mjesečno sa njom vjerovatno, trenutno nekih 30 dolara mjesečno bi imao zarade - struja, koliko taj PC može sad trošit struje ne znam…

možda bi iblo bolje majnat ETN i sličnu neku malu valutu, mnogo više komada mjesečno i nadat se da će vrijedit više u budućnosti pa će ti se isplatit

E hvala na dogovoru i drago mi je da je se neko oglasio na moje pitanje.

Znači ipak mogu nešto rudariti ko što si već naveo ETH. Pa ako je već tako da li možeš ako imaš vremena da mi pomogneš oko toga, mislim konkretnije oko postavljanje majnera za najbolje performanse jer stvarno nemam iskustva po tom pitanju. Koji majner i pool i ostalo što je potrebno

Evo posle malo traganja i čitanja uspeo sam da podesim majner i počnem rudariti. Skinuo sam Claymore’s ZCash AMD v12.6. koliko sam shvatio to je jedan od popularnih.

Napravio SS pa ako može neko da pogleda Hashrate da li to valja ili može bolje da se podesi nešto. Trenutno imam 135.500 H/s. Verovatno nije mnogo ne znam.


zcash