Crypto Fond Amfeix

Pozdrav Raja, želim da Vam predstavim Blockchain fund za trgovanje.
Naime radi se o Amfeix Fondu kojem je cilj da se poveća vaš BTC .

Kako ovaj fond radi ?

Radi na principu smart contracta gdje kad Vi uplatite Vašu investiciju od npr 1 BTC, ta investicija ide u zajednički fond od preko 2880+ BTC-a u fondu s kojim se trguje dnevno. Pomoću smart contracta se prati vaša investicija i dodaje se profit na nju npr : danas je profit 10% znači da Vam se BTC sa 1 povećao na 1.10 BTC.

Na stranici mozete vidjeti prosle rezultate te mozete vidjeti da fond pravi jako dobre profite, mjesecno izmedju 10-20%.

Ovo su rezultati prošlih mjeseci :
Feb 29%
Mar 18%
Apr 19%
May 13%
June 20%
July 11%

Minimalna investicija je 0.021 BTC , fond od vas uzima 20% profita SAMO KAD JE PROFITAN DAN dakle ako imate 10 BTC i profit je 10% ukupan profit je 11 BTC vama ide 10.8 a fondu 0.2 .
Ja sam duze vrijeme u ovom fondu te sam vise puta uplacivao i isplacivao btc.
Jos jedna dobra stvar jeste sto napravite wallet na platformi preko seed keysa te mozete pristupiti vasem walletu preko drugih platformi.

Ovaj fond broji preko 1200+ clanova i raspolaze sa 2880+ BTC i raste. Ima govora o tome da se poveća minimalna investicija.
Trenutno je 0.021 BTC sto je sasvim razumno

Molim bih Vas da koristite ovaj link prilikom registracije :

https://amfeixportal.com/platform/referrer/jvfhnkfNFyLcGnUVRGfSQiFia1U7nmNf6wjYMm9Knkte

Ako pozovete nekog dobijate 10% od naknade koju amfeix uzima dakle . Referrali ne dobijaju od klijenata nego od naknade za profit od fonda.

Hvala lijepo , ako imate kakvih pitanja slobodno se obratite

Moje mišljenje je da prema ovome treba postupiti sa oprezom, jer ovo nije prvi put da se ovakvo nešto nudi, samo ovaj put pod nazivom FOND :slight_smile:

2 Likes

Obzirom da sam jako dugo u HYIP poslu, za ovo mogu da kazem da je jako dobro osmisljen Hyip program. Kao i svi Hyip programi i ovom se treba pristupati sa velikim oprezom!!!

1 Like

Da i ja dam svoje misljenje !
Svugdje na internetu od iskusnijih ljudi sam cuo da ko god vam nudi da u vase ime za vas zaradi na internetu,… to mora da je prevara ! Ja se na bih upustao u ovakve poslove !!!Bolje vrabac u ruci,… nego GOLUB NA GRANI !!!
Mozda ovo i radi odredjeno vrijeme,… ali ko vam garantuje da jednog dana nece zakljucati sve uloge,… i strpati pare u svoje dzepove

1 Like

Totalno se slažem sa @djole1

Dok god nemate novac kod sebe, niste sigurni, nebitno da vam je rođeni brat :slight_smile: