Crypto.ba prikupljanje pomoći za liječenje

Poštovani kriptaši, poznanici.

Odlučio sam se pomoći poznaniku koji je obolio od teške autoimune bolesti.

U pitanju je Izet Hotić, Općina Ključ.

Zadnjih godinu dana, ovaj čovjek je potrošio sve što je imao kako bi naši doktori uradili dijagnozu, međutim bez nekog uspjeha, osim sumnje da je u pitanju sklerodermija u ranoj fazi.

Više detalja o bolesti ovdje.

Nedavno je saznao za liječenje u inozemstvu, ali za taj poduhvat mu treba 9100€ kako bi na vrijeme reagovali, te na taj način zaustavili napredovanje ove čudne bolesti.

Za kompletno iskupljanje, koristićemo naš pay.crypto.ba platni procesor, na transparentan način, te na ovaj način ovo bi vjerovatno bila prva kripto donacija za liječenje na ovim prostorima, putem Bitcoina.

Nakon svake donacije, detalji tj. Txid će biti objavljeni na forumu radi pune transparentnosti.

Lično ću ja odgovarati za konverziju kripta u BAM, kako bi se taj iznos u potpunosti uručio Izetu, kako bi se izvukao iz ove čudne bolesti.

Kompletna konverzija Bitcoina u KM će biti transparentno postavljena, kako bi dokazali ispravnost ove akcije.

Kako bi pomogli putem kripto valuta posjetite naš sistem za donacije, u kojem je transparentnost na prvom mjestu.
Sistem koristi Bitcoin, a za altcoin valute ćemo dostaviti adrese na koje šaljete.
https://pay.crypto.ba/apps/wfDyVr8MKh98qAVKzQ6nUMzrDCs/crowdfund

Kao opis plaćanja navedite: Crypto.ba prikupljanje pomoći za Izet Hotić

Hvala vam dobri ljudi!

Rux, Crypto.ba

1 Like

Pustićemo i mogućnost putem altcoina, sredstva šaljite na

ETH
0x2bcbbc3ad23e16871b07a0783e4ec60eb1b0c77d

ZEN
znUuPNozPM2gkcsVmhRRNCxaFhQc2QC18Hx

DASH
XeWKDe1ffAPjAhpphzW6ABEWNFH33UcinN

Zamoliću vas samo da nam ostavite povratnu informaciju o plaćanju, kako bi vam mogli zahvaliti.

Altcoine ćemo odjednom zamjeniti i dostaviti sve transakcije zamjene altcoina u Bitcoin pa zatim KM.

Donirano do sada

@Acechicha 0.3 ETH
@gojos 0.13 ETH
@Crypto.ba - 2 ZEN
@kapa - 0.003 BTC
@elmorte - 0.25 ETH
@jomasa - 0.1 ETH
@Lynx - 0.3 DASH
@topro86 - 42.52 WTC
@Brzina - 1001 RVN
@turbo86 - 3 ZEN
@Rudar.rs - 2 ZEN
@Aaaa 0.002 BTC
@BTChardcore 0.0055 BTC
@Kulier- 0.092ETH

Ukupno skupljeno
BTC 0.0105
ETH 0.57
ZEN 7.00
DASH 0.3
RVN 1001

Zamjena ALTs u BTC
Kako sam primao altove tako sam ih mjenjao za BTC

1 Like

Uplatio btc preko stranice za donacije.

1 Like

Kolega @milosnes sa Kripto Svet Balkan (KSB), sa kojima imamo pozitivnu saradnju, je objavio ovaj post na njihovom discordu.

Pozitiva koju sam osjetio od njega je neprocjenjiva.

Hvala svima koji će pomoći u ovoj akciji.

Rux, Crypto.ba

Pozzz
Upravo donirano 0.1 ETH

Čestitka za akciju.
Crypto zajednica u BiH je mala, ali bar je plemenita. Poslao sam 0.3 DASH. Hash f6b9945410f9876a8eb6cad1422b1543cf56342a066c9545daf509f3637f5513
Pozdrav iz BL

1 Like

Halal bilo. Evo txid:
Internal transfer 6187519812
Sta god im ovo znacilo :slight_smile:

1 Like

Wtc si poslao sa Binance, a adresa na koju si slao je isto Binance.

Upjesno zaprimljeno

Imaju sad tu zero fee opciju kad se šalje unutar Binance :wink:

Poslan 1001 RVN

1 Like

@Rudar.rs je poslao 2 ZEN-a

Hvala kolega!

@Aaaa uplatio 0.002BTC
Txid: c204c14845608bbf1c985d153613ac344bc5f321d65cad03b653d4616c18f786

Hvala kolega!

Poslano…

Internal transfer 6198669554

Eh da sad malo prikažemo rezultate akcije prikupljanja.

Naime ukupno sve što sam dobio kripta, sam mjenjao za KM ovih dana, te smo skupili 500 KM koje su danas proslijeđene Izetu kako bi za par dana mogao otići na liječenje.

Ovim putem želim da zahvalim svim koji su donirali svoj kripto, u ovom jakom “bear” marketu, što govori da mi kao community možemo pomoći nekome kome je to baš potrebno.

Upravo mi je Ermin poslao sliku primopredaje novca, gdje smo spomenuti na jedan divan način, kao Crypto.ba ekipa.

Još jednom HVALA od srca

Rux, Crypto.ba

Mislim da je red da proslijedim još informacija vezano za ovu akciju koju smo preko kripto valuta uspjeli prikupiti.

U prvom “valu” iskupljanja, uspješno je skupljeno dovoljno novca da se uradi dijagnoza, zatim je urađena operacija srca koja je bila baš skupa, a zatim je ostala još operacija noge.

Ovaj čovjek je kroz kratko vremena smšravio na nezavidan nivo, a bio je krupan i jak prije pola godine.

Citiraću osobu koja je u pratnji Izeta na liječenju

"Dragi dobri ljudi. Veceras smo dobili racun za Izetovu narednu operaciju. Rijec je o operaciji lijeve noge. Kao sto znamo Izet je dosao u jako teskom stanju, dosao je bez dijagnoze gdje su doktori ustanovili mnogo stvari i problema kod Izeta. Izetu su prvo rijesili srce koje je bilo kako doktor kaze totally destroyed (totalno unisteno) od bakterije koja je zarazila srce i koja je bila centar svih ostalih problema, i kojaa je uzrokovala mnogo stete u Izetovom srcu i komoletnim tijelu i organizmu.

Za uspostavljanje dijagnoze nama je trebalo oko 20.000 eura. Operaciju srca smo platili 28.000. Sto je ukupno 48.000 eura. Sada kada je srce rijeseno sto je bilo i najvaznije i kada se nas Izet dobro oporavlja od najvaznije ooeracije, doktori prelaze na rjesavanje drugih problema. Kao sto smo rekli dobili smo racun za sledecu operaciju. Koja bi trebala biti u roku ovih par dana. Tacnije cim Izetovi nalazi pokazu da je spreman. Doktori ga vec polahko pripremaju.

Izetu pored infektivnog endokardisa, ostecenja na mozgu, takodjer je dijagnisticirana aneurizma poplitealne arterije na lijevoj nozi sa trombozom,sto moraju cim prije rjesavati. Jer Izet trpi jake bolove u nozi. Za sta ce mu biti potrebno jos 12.540 eura. Mi trenutno imamo oko 7500 eura koje su nam ostale od ukupne svote novca koju smo dobili sto je nedovoljno za Izetovu operaciju i Izetovo dalje lijecenje ovdje u Turskoj.

Ne zaboravimo da je Izetova sansa bila 50% da prezivi 50 % da umre. Jer je fakticki uhvatio zadnji voz i dosao je ovdje sto bi se reklo u minut do 12. Ali Izo je uz pomoc Dragog Allaha, Boga, doktora, i sviju vas dobrih ljudi uspjeo prebroditi to stanje. Sto nam govori koliko su ljekari ovdje strucni, posveceni i koliko dobro rade svoj posao. Zato vas jos jednom molimo da pomognete nasem Izetu da nastavi svoj oporavak i da zavrsimo njegovo lijecenje koje ce jos trajati. Dragi nasi dobri ljudi pruzimo nasem Izetu sansu da se svojoj kuci i svome djetetu, svojoj porodici vrati zdrav i izlijecen. Hvala vam za sve sto ste ucinili za nas, i sto i dalje cinite. Hvala vam za sve i nadam se da cete biti do kraja uz nas. Sellam i lijep pozdrav prijatelji!!!"

1 Like

Neka mu je sa srećom u daljnjem lječenju, nadamo se dobrim vijestima.

1 Like

Nakon nekoliko operacija, kao i nekoliko akcija iskupljanja pomoći, dobio sam pozitivne vijesti vezano za Izeta kojem smo iskupljali pomoć preko kripto valuta.

1 Like