Crypto.ba & BCX.ba blockchain camp and party 26-28. Juli 2019

Poz kriptaši i ostali :smiley:

Crypto.ba i BCX.ba Blockchain party

Imamo u planu napraviti blockchain žurku koja bi vjerovatno trajala preko vikenda, sa kampom uz šatore, roštilj, druženje, a sve uz ozbiljniju organizaciju.

Lokacija: Sanski Most

Detaljna lokacija

Kontakt
rux@crypto.ba

Na ponudi imamo više lokacija, ali mislim da ova lokacija koju sam izabrao, je i više nego odlična!

Ogromna ada na Sani, uz veliku binu, kao i kamp prostor.

Vrijeme održavanja:
2019-07-25T22:00:00Z2019-07-27T22:00:00Z

Kako bi pokrili troškove konobara, ozvucenja i ostalog što se već nađe usput, moramo ubaciti kotizaciju koju možete platiti u kripto valutama

Da vidimo koliko ima zainteresovanih

  • Da
  • Ne

0 glasača

Još detalja kasnije, kada vidimo koliko bi prisutnih bilo.

Rux, Crypto.ba

1 Like

Mislim da je vrijeme da lagano se pripremamo za druženje!

Prvo da vidimo za lokaciju

  • Divljina kraj vode (bez struje)
  • Blizu grada kraj vode (sa strujom, internetom itd)

0 glasača

Vezano za financiranje, mislim da bi bilo dobro da na BCX.ba računu napravimo fond koji ćemo isplatiti kada krene kupovina i organizacija za meetup.

@BCX.ba

Adrese za BCX.ba fond u kripto valutama, za sumu ćemo se dogovoriti kada vidimo koliko ljudi će otprilike biti.

Bitcoin
3ArjY37yfZhyWSCCHWZiSSGnqM29xQQTBk

Litecoin
MB8kJsK9vBoah1512EYH8sGK1rkrx87rFz

Ethereum
0x42f85c3d245f872b6d2645e9737566821bd7b4e7

ZEC
t1YgFp5wCJQjurm4x8u9afpyPXaEmdsLGjm

Monero
t1YgFp5wCJQjurm4x8u9afpyPXaEmdsLGjm

To su trenutno coini koji možete poslati na BCX.ba, a ukoliko imate nešto drugo za slati, lako ćemo to isto konvertovati na nekim drugim mjenjačnicama.

Zamoliću vas kada budete slali crypto, da obavezno ostavite sumu koju ste poslali, kao i TXID kako bi imali transparentno sve!

Napomena: ne šaljite još ništa dok ne vidimo koliko će nas biti, te na osnovu tog broja ćemo baciti računicu koliko bi svako trebao da sudjeluje :slight_smile:

1 Like

Malo sam diskutovao sa @matrix_girl iz BCX mjenjačnice, njen savjet je da kotizacija bude 30 KM po danu, što uključuje jelo, piće, prostor za kamp, što izađe oko 100KM kotizacije za 3 dana druženja.

Sredstva bi se odmah konvertovala iz Crypto u KM kako ne bi doživjeli pad cijena, te ugrozili budžet.

Ukoliko neko ne želi da spava u šatoru, na istoj lokaciji postoji i prenoćište,a sa druge strane ade ima vikendica za jedno 5-6 ljudi, koja bi bila uključena u cijenu kotizacije.

Ukoliko vam ne odgovara solucija kampovanja u šatorima ili vikendice, možemo vam pronaći lokaciju za noćenje, hotel je 10 minuta od lokacije, kao i par motela koji su još bliže.

Slobodno dajte svoj prijedlog, koji će svakako pomoći pri realizaciji.

1 Like

Plan dešavanja (NACRT)

  1. dan upoznavanje
    Start oko 10:00
    roštilj, kupanje, muzika do kasno u noc (ponesite svoju muziku na usb ili slično)

  2. dan:
    rostilj, druženje, kupanje, muzika (planirana je mala žurka na kojoj će se puštati elektronska muzika by rux)

  3. dan:
    doručak, kupanje, opraštanje :smiley:

Ovo mi je prvi put da radim planiranje ovakvo, pa mi ne zamjerite, slobodno predložite.

2 Likes

Svježe slike lokacije, mislim da na ovo niko ne može ostati ravnodusan…

Nadam se da će vas ove slike nagovoriti da nam se pridružite na druženju. :sunglasses:

Panorama view, sa lijeve strane most preko sane i ulaz na adu, na sredini odakle je slikano je bina, a sa desne strane vikendica

Za 4ricu iz Bijeline koji dolaze smo rezervisali 4 kreveta u vikendici na adi.

Ukoliko neko želi spavati u vikendici, nek ponese sebi vreću za spavanje i spuzvu.

Ostaje jos dva kreveta na drugoj vikendici, sa druge strane ade, to je to što se tiče kreveta.

Ja svakako preporučujem šator, spužvu, vreću za spavanje, radi najboljeg ugođaja.

1 Like

Zamolicu sve koji planiraju doci, da se obezbjede sredstvom za komarce, preporuka Autan sredstvo :slight_smile:

Ima jos jedna vikendica na raspolaganju za nocenja, za 4 ljudi.

Free za kriptase iz daleka :slight_smile:

1 Like

10 na stanju :smiley:

Ukoliko želite da čujete vašu muziku na kampu, uradite upload vaše omiljene muzike na sljedećem linku.

https://cloud.crypto.ba/index.php/s/y9DGpCaTzpjMqiz

Osvoji besplatna tri dana kripto kampa.

Kripto kviz koji će se održati u nedjelju 14.07.2019. u 20:00h na našem Discord kanalu, pobjednik kripto kviza će dobiti besplatan boravak 3 dana kampa koji će se održati 26-28.07.2019. godine u Sanskom Mostu.

:slight_smile:

Pridružite nam se na discordu preko linka

Zamoliću one koji su planirali doći na kamp, da posjete web za registraciju.

kamp.crypto.ba

Omogućena su plaćanja kotizacije putem kripto valuta, kao i žiralno.

Objavljen članak o kampu na Ekapija, biznis/investicionom portalu.

Link na kojem je objavljen članak.

Objavljen članak na inmedia.ba, lokalnom informacionom portalu.

1 Like

Kripto kviz koji će se održati na Discord kanalu, počinje za sat vremena.

Svi koji žele šansu za plaćen kamp, pridružite nam se na discordu na kanalu #kviz

Poštovani kriptaši, upravo smo dobili tweet od Didi Taihuttu u kojem navodi da postoji mogućnost da će nas posjetiti na kripto kampu koji će se održati u Sanskom Mostu u periodu od 26-28. Jula.

Dosta nas ne shvata težinu njegovog dolaska, ali ko je pratio dešavanja u kripto svijetu, shvatiće da on i njegova porodica su historijskog značaja za kripto svijet, a samim time i našu državu.

Prilikom njegovog boravka u Bugarskoj, kripto ekipa iz pomenute države mu je donirala nov kamper/kombi koji će poboljšati njegov put oko svijeta sa ciljem promocije kripto valuta.

Preko tweetera sam ga pozvao na naš kamp, gdje je on odgovorio (prevod sa eng.)

“Sada se vozimo do plovdiva i crnog mora u Bugarskoj. Moramo da budemo u Istanbulu oko 6. augusta na nekom događaju, pa ću provjeriti koliko kilometara trebamo voziti da posjetimo vaš kripto kamp između.”

Tweet možete pogledati na sljedećem linku
https://twitter.com/Diditaihuttu/status/1150638532207271936

Na forumu smo već objavili informacije za famoznu Bitcoin family koje možete pogledati na sljedećem linku.

https://forum.crypto.ba/t/the-bitcoin-family/3250

1 Like