Crowdfunding RXC listiranje na mjenjačnicu

Ja nemam riječi na brzinu odziva, hvala svima, pokazali smo ko smo i šta smo!

1 Like

Evo jos malo, zajedno smo jaci :metal:rux 0.01btc

1 Like

Triling kečeva on the way

download

2 Likes

Izvolte

1 Like

9d8389bdaa7d359e7ad202f8c8c8d3be8dd15a321477aac0b776c1be047ef947

1 Like

Naravno, đavo mi neda mira te sam morao dobro istražiti ovu mjenjačnicu.

Kao što sam i osjetio, nešto nije ok sa njima.

image

Po ovome, ja bi odustao od ove mjenjačnice.

U toku sam pregovora sa BitForex mjenjačnicom, kada bi se ovo desilo, bio bi prezadovoljan jer je u pitanju jedna od jačih “srednjih” mjenjačnica.

Zamoliću community da mi pomogne oko ovoga, potrebno je da nas se što više javi na što više strana, jer vjerujte radim ovo sve solo, tako da pretjeravam zadnjih 5-6 dana fizički.

Svako ko mi pomogne aplicirati na mjenjačnice, će dobiti dio RXC-a kao moju zahvalnost :slight_smile:

1 Like

BitForex je 2 koplja iznad ovih sitnih riba

1 Like

Tako je, mada traže oko 50.000$ za listiranje. Kada sam napokon uspio dobiti kontakt od osobe zadužene za listiranje, kad sam rekao da smo skupili 0.05 BTC-a za listiranje, žena se nasmijala ali iskreno.

Nakon toga joj rekao sorry for bothering you, i wish you best!

Nakon 10. minuta javila se i napisala , give me your whitepaper, poslao sam joj nacrt whitepaper koji je na nekih 80% završen. Nakon što je pročitala napisala je “can we talk?” u 3. ujutro.

Nakon razgovora, vidio sam da je pozitivno iznenađena svim stvarima koje smo obavili do sada, a sve sam potkovao linkovima.

Ali onda nažalost javila se i rekla, im very sorry but 0.05 is not enough for BitForex listing, mora da se tu ipak neko drugi pita gdje je ona predložila nas.

Javio sam joj se prije sat dva, pitao da li postoji šansa da se listiramo za 0.1 BTC, pa čekam odgovor.

Korisnik @way je donirao 4.5 DASH, koje sam odmah konvertovao u BTC.

Upravo sam kontaktiran od strane BitForex mjenjačnice, ipak će ovo biti prevelik zalogaj za nas.

Naime, za listiranje za BitForex potrebno je i do 50.000$, međutim, pošto je pregledala sve što smo do sad radili, proslijedila je svom CEO na razmatranje o popustu na listiranje.

50% popusta na listiranje smo dobili, što meni govori da imamo jako dobar feedback na sve što smo do sada radili.

Što znači, da nam treba 0.5 BTC kako bi se listirali na BitForex, što je ruku na srce previše, tako da idemo tražiti listiranje negdje drugo :frowning:

Nakon toga sam još dugo tipkao sa dotičnom, nakon čega je pregledala slike sa meetup-a, gdje sam dobio feeback ( ženo ako čitaš, šta ja mogu, mjenjačnica je u pitanju :smiley: )

Morao sam se malo našaliti, znate mene.

Počeli smo skupljati sredstva za moguće listiranje, gdje u slučaju da ne uspijemo u ovoj akciji, sva sredstva će biti vraćena donatorima.

Pridružili su nam se i dva mlada zaljubljenika u kripto valute, koji će svaki dan tražiti novu mjenjačnicu dok negdje ne nađemo da nam odgovara sigurnost, ali i cijena za listiranje, hvala vam na pomoći!

1 Like

Naime nakon BitForex-a, javili su mi se upravo iz Hotbit, opet žene…

Nakon što sam upao telegram grupu, dočekale su me prelijepe djevojke :smiling_face_with_three_hearts:

image

Nakon pozdrava, zamoliio sam ih da pregledaju Whitepaper, nakon čega sam dobio tako dobar feedback za naš Whitepaper koji je na završen tek nekih 80%, a na to sve dolazeći sa strane HotBit supporta.

Listiranje kod njih košta 20.000$, nakon što sam ih zamolio da razmisle o mogućem popustu, javili su mi se sa ponudom od 16.000$, što je za cca. 2.000$ jeftinije od BitForexa.

image

To bi bilo to što se tiče Hotbit i Bitforex mjenjačnica. Ono što me je jako obradovalo to da smo dobili odličan pozitivan feedback od obe mjenjačnice, nevezano za listiranje koje je za nas preskupo ali nije nedostižno.

U grubo, mi sada imamo oko 0.1 BTC-a za listiranje, tako da ćemo nastaviti naš lov na dobar exchange.

Eh treća na koju sam naišao, te stupio u kontakt je

Listing fee 2500$

Biramo 2 para BTC/USDT/ETH pair

3 month free MM service

Announcement and Website banner

Šta kažete ?

2 Likes

Eto ga 110 USDT :muscle:

1 Like

Neka je sa srećom :wink:

1 Like

Aplicirano je i na Poloniex, čekamo da nam se jave šta treba još dostaviti.

1 Like

Pozdrav drugari.

Danas smo učinili nešto što nismo ni slutili da smo u mogućnosti. Nakon odbijanja 4, mjenjačnice za listiranje od naše strane, jer smo zahvaljujući našem community koji su kao horde upadale na mjenjačnice te tražile sve moguće bugove i nelogičnosti.

Nakon svega, javio sam se Whitebit mjenjačnici, poslao im RXC whitepaper, popunio aplikaciju. Nedugo nakon toga ubacili su me u telegram grupu sa još par njih iz Whitebit

Listiranje kod njih košta 0.4 BTC-a, da bi opet kao i par puta danas, dobili popust samo zato što su vidjeli šta radimo te da nismo tu da muljamo ljude.

Cijena koju mi trebamo da platimo za listiranje na Whitebit RXC/USDT par (da imaju TRC20 USDT), jeste svega 0.13 BTC, tj 5000$.

Nedugo nakon što sam javio šta se dešava, community je uradio svoje. Gospodo pokazujemo snagu pravih iskrenih ljudi, gdje smo kroz dva dana skupili 5.000$ kako bi se listirali na pravu mjenjačlnicu.

Naš predmet je predan ekipi iz Whitebit koja finalno odlučuje da li će se coin listirati ili ne, te sada čekamo povratnu potvrdnu informaciju.

Ukoliko nam ne odgovore danas ili sutra, razlog je vikend, ljudi odmaraju pogotovo šefovi.

:slight_smile:

WhiteBit mjenjačnica je nešto što nismo mogli ni planirati kad smo startali RXC, tako da ovo je meni još uvijek sve prebrzo.

Zamoliću vas da ukoliko nas odobre za listiranje, da se registrujete na Whitebit mjenjačnicu preko mog refferal linka, koji će dosta pomoći u plaćanju servera i svega što Crypto.ba radi.

https://whitebit.com/referral/1eea40ca-cb83-4675-baa1-570dd5f6b286

3 Likes

Šta se dogodilo u slučaju DEX-Trade berze?

Shvatili smo da je ovo prva mjenjačnica koja naplaćuje depozit na kripto valute.

Zaislite uradite depozit 0.1 ETH, i oni vam uzmu 0.013 ETH :smiley:

Prvo smo sa nevjericom gledali šta vidimo, a stvarno smo bli zainteresovani za ovu mjenjačnicu, jer je listiranje bilo oko 2500$, te je jako brza i kvalitetno urađena.

Nakon toga obustavio sam proceduru, te na kulturan način objasnio zašto odbijamo listiranje. U tom trenutku jedan od vlasnika se počeo ponašati bahato, gdje sam mu objasnio da komotno može ovu mjenjačnicu zatvoriti, jer ostali su padali i za manje.

Nakon toga napuštam telegram grupu, gdje bi nakon par sati ubacili me u istu grupu…

Odjednom su “uzbuđeni” za listiranje RXC-a, te žele da ukinu fee na depozit, globalno, na mjenjačnici.

image

Pa ćemo vidjeti šta će uraditi povodom ovoga svega.

image

E ovako, ovim završavamo akciju koju smo sproveli, gdje smo kroz par dana skupili 5.000$ :smiley:

Mjenjačnica Whitebit nam je rekla da imamo zeleno svjetlo za listiranje, nakon plaćanja dogovorene sume.

Svima koji su učestvovali, a ima vas svaka čast, još jednom hvala od srca što ste mi dali svoje povjerenje!

Ovim nastavljamo sve na temi
https://forum.crypto.ba/t/konacno-listiranje-na-whitebit-com-mjenjacnicu/4613

2 Likes