BitcoinZ mining

Pozdrav ljudi počeo sam rudariti BitcoinZ , Probaću 24 sata da vidim kako se isplati. Za sada vrijedi 0.011 dolar nadam se da će rasti jer neki predviđaju da bi do kraja godine mogao skočiti na 0.10 $. Šta vi mislite o ovoj valuti?

1 Like

Pozdrav.
Neko moje misljenje da nije los koin iz razloga sto vidim da se na berzi zaista dosta trguje sa njim iako ima poziciju 400+. Probaj nista ne kosta osim vremena, a posle ces vidjeti da li si dobro izabrao.

Da vam javim da za 24 sata jedna gtx 1070 karta izrudari 300 bitcoinz coina sto je po ovim cijenama 3.3 dolara sto i nije toliko loše

1 Like

koji pool,miner i wallet koristite imam i ja gtx 1070 da probam hvala vam

Zaboravio sam ti reci, jesi ti vidio kako ces posle z u btc pretvoriti ?

2 Likes

BTCZ u BTC pa u ZEC zbog najmanje provizije prebačeno u JAXX wallet.

2 Likes

Super jer bez toga nista ne vrijedi :slight_smile:

Ispravka iz navoda gore 24 sata 3.8 $ gtx 1070 ili 470 sola jer gore sam napisao 3.3$

koji wallet izabrati samo da nije mjenjacnica hvala puno

evo link za bitcoinz wallet

https://github.com/bitcoinz-pod/bitcoinz-wallet/releases/download/1.1.0.4/bitcoinz-windows-wallet_1.1.0.4_win64.zip

pool koji ja koristim

https://bitcoinz.miningspeed.com

hvala puno

1 Like

pokreno i dobro ide za sada 6x gtx 1070 da li je tempratura oko 83 c ?

Trebao bi imati prosjek 3 Ksola/s
Za temparaturu te nisam razumio ne znam je li ti ograničena temperatura 83 c ili trenutna radna.

Radna je 83 c da li je previs ?

Jeste puno ja ih držim na 65 max i dobijam 470 sola. Propereli su mi na 40 a nebi ti preporučio da ti idu preko 50 otiće ti pa ćeš ih morati reparirati

Podesio i kopam za sada ali cinimi mi se da mogu vise izvuci po kartci daje oko 320 sol/s gtx1070 kartice da li mogu dobiti u msi afterburnet postavke bio bi zahvalan.

1070 ti mora davati minimum 450 sola moraš ih malo podesiti probaj core na 2000 memoriju na 4400 pojacaj stuju za 25 propelere redom gledaj kako se griju grafike pa ih ručno ubrzaj dok ne izravnaš temperature na 65 trebali bi biti od 35 do 45

hvala puno probam i javim utiske hvala jos jednom