Bitcointalk merit

Cao ekipa, ja sam vodim PR kampanju za jedan ICO radi se o decentraliziranoj burzi s koje ce korisnici moci prebaciti na karticu lovu i trositi u trgovinama ili dizadi gotovinu. Kako ce to funkcionirati i sve mogu otvoriti ovdje ICO announcment temu posebno pa obrazloziti detaljnije.

Ali pisem ovdje komentar zbog merita, kako sve burze traze da imaterelativno popularan topic na Bitcointalk forumu te da morate imati minimalno member status a pozeljno je i full member. I moj je zadatak da dovedem to ured, ubijam se komentirajuci na temama gdje imam sto za reci i full pazim sto pisem da ima vrijednost moj komentar itd. ali 0 merita LOL tako da sam dosao do zakljucka da se to meriti vecinom sigurno negdje prodaju, ako imate informaciju u vezi ovoga veoma bih cijenio da ju podijelite samnom :slight_smile:

Meni fali 10 merita da postanem Member vjerujem da bih i to mojim sefovima bilo zadovoljavajuce, pa eto ako imate viska merita meni bi puno pomglo u poslu i naravno vracam uslugu :slight_smile:

Imaš od mene 10 merita od srca :slight_smile:

Samo mi daj link do profila kako bi završio to

Jesi ti uspio rjesiti onaj svoj problem sa negativni feedbackom?

Nisam, neće da čuju :slight_smile:

Čak sam i javno temu napravio, a oni traze od mene adresu btc …da uradim sign… a iskreno da ti kazem, NEMAM pojma koja adresa, oni nisu normalni… ja sam od 2013te do danas promjenio walleta i walleta za BTC.

Isto tako, to nije jak dokaz da je account moj…jer kako sam mogao prodati account tako sam mogao i dati private key čovjeku kako bi eto imao dokaz da je njegovo!

Totalni bullshit

a jesu ove dvije adrese nekad tvoje bile?

1CmtdVzGHRJkb4sBtyczfaWSqJjsktrA2F
1Bb5CPxTDhDGfYHy8Vqio5DbrZu2Tzfyzy

Jesu, ali da me ubijes ne znam koji wallet je u pitanju bio :frowning:

https://bitcointalk.org/index.php?topic=3106905.0

Hvala ti puno, evo ne treba vise deset biti ce dovoljno 6-7.
Hvala puno. Ako nesto mogu napraviti zauzvrat samo recite.

Ja ti mogu napraviti pozitivan komentar ali ne znam koliko ce ti to znaciti od newbie accounta ( mog privatnog) ali zapravo mogu i s poslovnog ima Jr. member level pa ce biti bolje.

Kaze mi da ne mogu poslati merita, wtf :slight_smile:

mozda zato sto kad bi poslao merit onda bih izgubio svoj level tj. pao bi na lavel ispod, ma tko ce ih znati kako to sve funkcionira, po meni su s ovim meritima napravili totalitarni sustav, Clanovi s vecim levelom diktiraju clanovima s manjim levelom tko ce napredovati a tko ne

Jučer sam se javio Suchmoon-u, DT-u koji je preuzeo ulogu Zephera te obnovio red feedback.

Poslije mukotrpnog dokazivanja, napisao mi odjednom

image

Kome treba merit :slight_smile:

Nazalost red feedback od Zephera se nece moci ukloniti, jer je isti preminuo :frowning:
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5114042.0

Ako imate account na bitcointalku, značilo bi mi dosta kada bi mi ostavili pozitivan feedback :slight_smile:

Na linku imate opciju post new feedback
image
https://bitcointalk.org/index.php?action=trust;u=105737