Banke i kriptovalute

Pozdrav,zanima me da li kod nas postoji banka koja prima kriptovalute?
Ako da koja je banka u pitanju i kolika je provizija?
Ako ne,kako da mi se prebaci novac i gde?
Edit:Nema veze nasla sam :slight_smile:
Brisi/Zatvori

1 Like

Kako nijedna,kada sam naletela na jednu koja je uradila nesto povodom toga.Ja nikako drugacije ni ne mogu kupiti.

1 Like

Podijeli i s nama info, ne boli. :smile:

1 Like

U pitanju je Sparkasse banka

2 Likes

Please share, odakle šalješ sredstva na sparkasse, pretpostavljam Euro?

Moram prvo se prebaciti u tu banku pa cu se raspitati

1 Like

Cekaj sada kontam na sta mislis,malo sam se zabunila.Da li mislis na finansijska sredstva?

1 Like

Totalna zbunjola od moje strane, sorry :smiley:

Mislio sam da si vec testirala sparkasse, uglavnom javljaj nam :smiley:

Javicu mada imam osjecaj da ce dobro proci.

1 Like

Ti si pre nekog vremena rekao da si kupovao kipto preko Sparkasse i nisu ti blokirali transakcije,mislim da si zaboravila za to…
Anyway,nesto sam bila nasla na guglu da Sparkasse itekako prima kripto kupovinu :slight_smile:

Zaboravio*

Smislila sam jednu foru i sa tom forom cu uspjeti kupiti kripto.

1 Like

Ja cu kripto kupiti sa Xcoins.com zbog ovog sajta sam se posvadjala sa nekom amerikankom sinoc.Pregledala sam recenzije medjutim naisla sam na to da su negativne recenzije zapravo lazne jer se iste negativne recenzije pisu za druge sajtove bez ikakvog dokaza i lice mi kao da onaj ko pise te recenzije zele da uniste reputaciju tog sajta.Sinoc sam se bas zestoko iznervirala ona sa reddita kaze meni “mi ti kazemo da ne probas ti ne slusas sada ces izgubiti pare” i jos uz sto me nazvala kurvom…ocigledno da joj smeta to sto ja za razliku od nje razmisljam svojom glavom.Xcoins.com ima slican nacin poslovanja kao BCX.ba samo ga nemojte mjesati sa xcoins.io i sami su rekli da nemaju nikakve veze sa tim sajtom usput imaju sjediste u malti.Malta je inace poznata po tome sto se tamo ljudi lako obogate.(ne bas lako ali imas ekstra platu tamo) a vjecina uspjesnih sajtova imaju sjediste u malti upravo zbog toga sto su jako uspjesnih.

1 Like

o boze :slight_smile:

Jimmy Fallon Comedian GIF by The Tonight Show Starring Jimmy Fallon

Izvini zbog ranta :smiling_face_with_tear:

1 Like

Sto se tice fore uzmem prepaid karticu sa kojom mogu naruciti sta hocu i koja nema nikakve veze sa bankovnim racunom .Na taj nacin mogu kupovati kriptovalute ali kad budem prodavala pare ce ici na moj ziro racun pod svrhom :money_mouth_face:

Nema vise Sparkasse banke u mom gradu ili sam ja corava ali nema veze aplicirala sam onlajn preko druge bbi banke.

1 Like

Zvali su me iz banke moram ici tamo po karticu pa cu vrv sutra ici

E tacno sam corava danas sam se sjetila gdje se nalaze

1 Like

Ala ce se raditi sad ova dva tri mjeseca jer moram iskupiti malo vise btca da mogu da prodam,po nekoliko puta cu morati da kupim.Osjecam se uzbudjeno