Altcoins Masternode

a ako hoćeš recimo par nodova, može li više tih walleta na jednom računaru radit sinhronizovano, i da li za svaki treba VPS ili može više njih na isti VPS?

Walleti obicno imaju opciju za vise walleta unutar jednog interfejsa. Neki od walleta imaju andr i ios appove, neki web wallete gdje ne moras raditi sync citavog BC,a neki wallet koji ide na OS i synca se citav BC. Uzima resurse od racunara dok se synca BC, moze vise walleta na jedan komp ali syncaj jedan po jedan. A jedan vps, jedan MN.

1 Like

Hvala puno, jasnije su mi sad stvari oko ovoga.

Za one koji vole ući na masternode sa visokim ROI uz naravno visok rizik, neka pogledaju ovaj, upravo listiran na masternodes online.

Svi koji sad ulaze, praktično kreću od samog starta jer od bloka 25000 (koji će uskoro biti iskopan) zapravo starta prava zarada. To je u odnosu na ono što sada vidite otprilike X10.

Ja sam ovaj uzeo prije nekoliko dana i radi stabilno i fino.
https://masternodes.online/currencies/401K/

1 Like

Kapa, ti si bas ubo sa ovim masternodovima brutalnu zaradu. Skidam kapu

1 Like

čovjek majstora za ulaganje u nodove :smiley:

Mogu zahvaliti Michaelu Weberu i “Vitae” jer sam prateći njega zapravo otkrio koliko profitabilan može biti masternode posao.
Nadam se da će i 401K Coin opravdati očekivanja. Ostalo je još manje od 1000 blokova pa da krene prava zarada.

Poguraj nam BCARD share node :smiley: još 2 čovjeka fale.

2 Likes

Ok, evo ušao sam

1 Like