Akcija na Cake Defi (DFI), poklanjaju 10$ bez ulaganja

Pozdrav,
ima akcija na Cake Defi. Daju bonuse za nove korisnike.

  1. 10$ bez ulaganja - nakon verifikacije, popunijavaš 2 quiza (2 minute posla) i dobijaš tokene koje automatski idu u staking na 180 dana (znači dobiti ćemo još kamate).

  2. 40$ kad uložiš barem 50$ - za taj bonus mora se koristiti reflink. Šalješ neke od dostupnih kripto (np. BTC, LTC, Doge…) na svoj Cake Defi račun i ulažeš u jednu od ponuda: staking, lending, liquidity pool (najbolje staking). Dobijaš bonus 40$ u DFI, koji automatski ide u staking na 180 dana (na kraju dobijamo kamate).

  3. Ima još par bonusa za afilijaciju.

Ako neko želi iskoristiti bonus, budem zahvalan za svaku prijavu iz mog reflinka:

Pitajte ako neko ima pitanja. Može na Viber: 066 738 550

Marek Zippel

2 Likes

Jučer mi moj @way govori da stavim malo na CAKE pa nek kapa, da nam plaća bar servise…

Moglo bi se probati, da li bi ti bio problem da za ostale ovdje napraviš neku vrstu HOW TO, siguran sam da ima korisnika koji ne znaju šta je metamask, pa da i njima malo pomognemo na neki način.

Dobro došao na Crypto.ba

1 Like

Vjerovatno mislio je na PancakeSwap (CAKE).

Cake Defi (DFI) je nešto drugo. Nije ERC-20 token niti BSC token. Imaju svoj blockchain. Na coingecko spisku, CAKE i DFI su isto oko 50-og mjesta. Oba tokena daju dobru pasivnu zaradu.

Ako stižem večeras, napraviti ću snimak za YT o DFI. Samo morat ćete nekako preživjeti moj jezik, jugolski nije moj materni :wink:

1 Like

Ne brini ti nama ništa, odlično ti pričaš Naški :smiley:

Good to have you here :wink:

1 Like

Link? Hvala

Hvala :slight_smile: mislim da ću ostati tu već

1 Like

Link: