Advcash problem

pozdrav
jel se i vama dogadjaju neki problemi sa advcash ne za withdraw nego za depozit
uplatio sam par puta 100usd i pisalo mi processing i na kraju mi izbaci da je transakcija canceled
nedavno je moglo bez problema…

Koliko sam shvatio, ADVcash se seli u drugu državu te je obustavio SEPA isplate za BiH.

Razlozi su vjerovatno regulacije u toj državi.

1 Like

steta,
izgleda da nemam vise opcija za depozit na binance…

1 Like

Uvijek mozes kupiti USDT od nekoga iz communityja, sto je cak i bolja opcija :smile:

4 Likes

ah procedura li procedura u nas u drzavi
moze li ista u bih da nije komplikovano
:joy: :joy: :joy:

2 Likes

Ma najlakse ti je. Sve ide preko escrow tj. posrednika, tako da i sigurnost je tu. Kroz par minuta imas sredstva.

Jučer prebacio EUR na ADVCASH bez problema…

3 Likes

hajde sad probaj ponovo :smiley:

1 Like

Kod mene je VISA i neće mi u EURIMA deposit morao sam u DOLARIMA kod kolege je MASTErCARD kod njega prođe u EURIMA odma. Evo slika…

Pozdrav, je li se nesto promijenilo? Uopce nemam opciju advCash na binance vise…

Iskreno preporučujem da kupiš USDT od nekoga sa ovog foruma. Ja sam imao odlično iskustvo sa korisnicima Kapa i Rux, a sve sam opisao u ovom postu - https://forum.crypto.ba/t/kako-kupiti-kriptovalute-na-forumu-crypto-ba-bez-provizije-licno-iskustvo-preporuka/5251

2 Likes

Ipak nije problem u advCash-u, nakon duzeg razgovora sa njihovim supportom javili su da nemaju nikakve restrikcije prema BIH nego da banka/kartica pravi problem
→ Nazovem banku fino mi kažu da su oni blokirali isplatu sa kartice i da ce promijeniti sigurnosne parametre tako da ce isplate radit, međutim ponovo na advCashu isplate ne rade.
->Opet nazovem banku gdje se javi momak (ocito upoznat sa kripto valutama) i kaze da su se kolegice zbunile te da nije moguce uraditi isplate/uplate bilo koje vrste a koje su vezane sa kripto valutama zbog “nepostojanja zakonskih propisa”.

1 Like

Mjenjaj banku :smiley:

1 Like

Koju preporucujes ? trenutno sam na … raiffeisen :frowning:

1 Like

Pozdrav!! Ja za uplate koristim coinmama sve radi odlicno za sada.jedino sto je minimalna uplata 100$

1 Like

Ne znam da li si još aktivan zanima me da li se situacija promjenila na tom sajtu mogu li uplatiti kripto pa poslati na Binance?

Pozz, i mene zanima preporuka banke, Raiffeisen je užas!

1 Like