Crypto.ba

ADV cash opet radi za Bosnu i Hercegovinu

ADV cash je opet poceo raditi za BiH, mozete naruciti USD kartice, evo moj reff link pa checkirajte

http://wallet.advcash.com/referral/2a0920e4-8ebb-4d85-8204-44ced3fd69cc

1 Like

Toplo svim posjetiocima preporucujem da prvo sacekaju da neko od drugih članova naruči i isproba karticu pre naručivanja koje se plaća 15$ ako sam dobro pročitao.

1 Like

@Trololino Obzirom da sam vec imao njihovu karticu ranije, sada imam mogucnost da ja ponovo narucim za free… samo sto ponovo moram da prodjem kroz KYC verifikaciju. Ako bude prihvacena ,kartica ce stici kroz 30-40 dana, pa javim kakvo je stanje.

3 Likes

Danas stigao mail…

Dear Neven!
\ 1x37
\ 1x6
Thank you for ordering your new ADV World plastic card. Unfortunately, right now there is an unexpected technical issue. Card loads are temporarily not available.
\ 1x16
We sincerely apologize for this. Sometimes unexpected issues arise.
\ 1x16

\ 1x16
What cards are affected?
Only our new ADV World plastic cards in USD. Cards for Europe in EUR and USD as well as cards for Russia in RUB are not affected.
\ 1x16
How long till I am able to load my ADV World card?
We do not have a guaranteed ETA. We expect it should not take more than a few days.
\ 1x16
Is there any compensation?
As soon as ADV World card loads are available again, we will give you free loads for a week.
\ 1x16
How will I know the loads are available again?
We will send you an email newsletter.
\ 1x16
Do I need to do anything?
Absolutely not. Just please wait and be sure we are doing everything we can to make sure you get the best possible service.
\ 1x16
If I already loaded my ADV World card, can I pay with it?
Yes.
\ 1x16

\ 1x16

\ 1x16
Thank you so much for your understanding and cooperation.
Do not hesitate to contact our 24/7 customer support if you have any questions.

Do duse kartica mi jos nije stigla all nadam se da ce ovo biti reseno dok ne stigne. :slight_smile:

1 Like

Stigla kartica danas @Brzina ali je nije uspio probat zbog toga gore problema, a radit ce nema problema da ne radi. Samo za dizanje na ATM je previsoka provizija, ali za online kupnje je okej. Kad uspijete testirat javite :smile:

2 Likes

Kartica mi je stigla. Prelijepa :stuck_out_tongue: Ovo ce rijesiti kroz koji dan. Takodje, cekam onu sa manjom provizijom od 3%. Bez obzira na tu karticu, isplate na obicnu karticu nasih banaka su moguce uz proviziju od 1.99% + 4$
Ovu advcash cu koristiti za online kupovinu u $, jer je tako 0 %.
Mozete se preko mog refferala regati, ako zelite.

ADV Refferal link

za koliko je to dana stigla?

šta bi sa Black Cat Card, da li je to neko naručio?

Zavrsen test advkartice.Povezana i sa paypalom i narucene stvari sa ebaya. Placanje u $ i sve uz 0% fee. Ne placajte zelenasima proviziju na kripto. Sve se moze i bez nje ili uz minimalnu od 3 %.
Od dana narucivanja, do mene je stigla za 7 dana, obicnom postom.

2 Likes

Bravo Darko za informaciju :slight_smile:

Sad možeš povlačiti novac sa PAYPAL na Adv cash??

To ne bih znao, niti planiram probavati… advkartica mi je samo za kupovinu u $ uz 0$ fee.

Svakako, ali treba testirai sistem u kojem ako ti neko rećemo pošalje novac preko paypal, da li taj isti novac možeš spustiti na ADV karticu :slight_smile:

Stigla danas i meni… :slight_smile: Testirana u online kupovini hosting paketa i na POS u radnji 0% fee. Samo da ne puknu kao MC prosli put. :muscle:

1 Like

Kako 0 % fee u radnji ? Ti si iz BiH ?
Koju karticu si narucio ? Ako je world USD, fee na pos je 5.5%, posto placas u markama. @nevenx

@Brzina evo na primer… imao sam 2.87 USD na kartici i potrosio 1.91 USD bas sada u Zoki komercu u BL, i ostalo na kartici 0.96 USD. Nema fee na POS terminalima ili ti u prodavnicama. Mozda si pobrkao sa povlacenjem novca na bankomatima (ATM)?

1 Like

@nevenx Sada cu i ja morati da testiram, idem paprike da kupim.
Ali, na njihovom sajtu ne pise da je bez fee. POS placanje je 0% fee, samo ako je u $.

Ti si na posu u markama placao. Ajde, napisi nam koliko je taj proizvod kostao u MARKAMA, koji is kupio, pa da vidimo ima li fee ?

@nevenx Evo, upravo testirano na POS, uzimaju tacno 5.5% fee, kao sto pise na sajtu.

image

Po danasnjem VISA kursu, bez fee-a je >>>

A, sa 5.5% Fee je >>>

Sto odgovara placenom iznosu …

2 Likes

Crno na “belo” :smiley:

Hm… meni je zena bacila racun pa ne mogu da ga nadjem. ali znam da je bilo 3.31 km za naplatu a sto je 1.89 USD po danasnjem kursu.
https://prnt.sc/rgocve (fale mi dva centa al mi to nije ni blizu od 5.50%).
Ja sam vec ranije imao njihovu karticu, pa odoh da proverim ima li ikakvih jednokratnih benifita za “stare” korisnike.
Javim kasnije

Crypto.ba © est. 2017 United Fintech Freaks - UFF