Promjeni temu: Dan Noć

100 Besplatnih Tokena

jump jump

Velike promjene za ovaj projekat, nadam se da će uspjeti.

Tokene možete dobiti besplatno registracijom na:

jel se samo registruješ i dobiješ? Faucet taj imal fajde od njega?

Da, dovoljno je samo da se registruješ i dobiješ.
Tokene možeš dobiti na faucetu cca 1,5 svakih sat vremena, a dobiješ i nekoliko tokena jednom dnevno kada se uloguješ.

Dnevno izdvojite 5 minuta i zaradite, a ako nemate ni toliko vremena onda imate i druge opcije da zaradite AELF TOKEN.
https://candybox.ai/aelf/account/register?invitationCode=0V1AcTb82M2C

Informacije o tokenu:

nije loše game valuta, možda bude nekad nešto od nje, davno sam ja to vidio, kontao kupit i zaboravio na nju

Initiative Q is an attempt by ex-PayPal guys to create a new payment system instead of credit cards that were designed in the 1950s. The system uses its own currency, the Q, and to get people to start using the system once it’s ready they are allocating Qs for free to people that sign up now (the amount drops as more people join - so better to join early). Signing up is free and they only ask for your name and an email address. There’s nothing to lose but if this payment system becomes a world leading payment method your Qs can be worth a lot. If you missed getting bitcoin seven years ago, you wouldn’t want to miss this.

Here is my invite link: https://initiativeq.com/invite/HxW1HhqMm

This link will stop working once I’m out of invites. Let me know after you registered, because I need to verify you on my end.

BAT TOKENI 25 KOMADA

Oprez sa Initiative Q. Ne znam kakav nalog ili mail se veze za kreiranje naloga na njihovoj platformi ali se ne moze izbrisati niti ukloniti. Coin sa puno red flag-ova, oprezno.

@eBunny slobodno kada vidiš bilo kakav post koji bi mogao ugroziti posjetioce, odmah briši post, a ako treba i korisnika banuj.

Momci prije nego što objavite neki “projekat”, bar malo se udostojite i prostudirajte isti, jer na ovoj se temi počinju pojavljivati svakojake stvari koje mogu naše trenutne ali i buduće korisnike da košta vremena i novca.

Šta mislite ko će biti kriv kada se nešto desi? Siguran sam da će reći Crypto.ba, tamo sam pročitao, oni su krivi… ispada Crypto.ba tim kriv :slight_smile:

Ovu temu treba pomno pratiti, zato pažljivo šta objavljujete.

Dovoljno se samo registrovati da dobijete 100 coina.

Tema i jeste napravljena da bi se uletilo na airdropove i dobili besplatni tokeni. Svi ovi projekti su u najmanju ruku sumnjivi… Samo ukazujem na one na koje naidjem i procitam da su sumnjivi i mogu ugroziti korisnika. Ali i te informacije su klimave, tako da oprez sa svakim airdropom. Koristite razlicite mailove koje ne koristite na vaznim mjestima, sifre dopustite chrome pass manageru da kreira, ne ulazite nista vise od svog vremena. I sretno.

I obavezno pročitajte Crypto.ba TOS (Term Of Service)

https://crypto.ba/tos

yeah pola ih je shity scam, navuče te da uradiš social tasks a ne uplate coine…za par ovih mi je baš krivo jer vrijede na berzi tipa xvg, trx i alibaba coin, nigjde ih u wallet :smiley: da se proda šta

ATOMIC WALLET AIRDROP

1. Skinite Atomic wallet
  2. U Dashboardu, izaberite “Airdrop”
  3. Prijavite se i verifikujte e-mail, (dodatnih 25 AWC tokena dobijate sa promo kodom: SQWES)
  4. Dobijate 25 AWC tokena - 7,50 $
  5. Zaradite 25 AWC za svaki referal

Vidim atomic nema jos android ili ios wallet

$25 XLM Airdrop

Evo i od mene reff. link za Initiative Q

Initiative Q is an attempt by ex-PayPal guys to create a new payment system instead of credit cards that were designed in the 1950s. The system uses its own currency, the Q, and to get people to start using the system once it’s ready they are allocating Qs for free to people that sign up now (the amount drops as more people join - so better to join early). Signing up is free and they only ask for your name and an email address. There’s nothing to lose but if this payment system becomes a world leading payment method your Qs can be worth a lot. If you missed getting bitcoin seven years ago, you wouldn’t want to miss this.

Here is my invite link: https://initiativeq.com/invite/SrwwAaRhQ

This link will stop working once I’m out of invites. Let me know after you registered, because I need to verify you on my end.

na Sato Exchange ima airdrop nekog KAZU coina u vrijednosti 15 dollara ako imate saldo preko 1000 satixa, ali neće meni nikako u telegram grupu njihovu da uđe sad da ubacim code. Pa pokušajte, ne znam jel do mog telegrama ili imaju neka ograničenja.

odmah se dobije i može se prodat ili hodl