Promjeni temu: Dan Noć

100 Besplatnih Tokena

gotov airdrop onda, sad ide pordaja coina…pa na berzu poslije…ovo je bio dobar airdrop

Standarta tokeni 11000 Komada nakon što prođete KYC, upload lične, kao nešto zajednica se složi da tome neće cijena biti manja od 1 dollara…teroetski to može biti 11000 dolara…vrijedi reg

ovo izgleda se mora slati pojedinačno invite na mail…ko hoće nek pošalje mail u inbox, neki za airdrops što koristite

MCO airdrop je bio SCAM, odgovorili su mi na njihovoj telegram grupi, Shits happens

lego avinoc :grin:

meni nije još, a ja ga reklamirooo :slight_smile: da hoće višee, trebao bi na coinex berzi da izađe, u toku je glasanje tamo, telegram grupa ima 98k članova ima da glat prođe glasanje :slight_smile:

čitao sam malo ovo, i pitao te u telegram grupi što rade na tom coinu, mogao bi biti dobar projekat i stvarno nešto vrijedno, radit će se na nečemu kao e commerce, tipa e bay npr, gdje će se za taj coin moći kupovati roba, a i na exchange će izlazit, tamo kako već ide road map. Ko hoće nek pošalje u inbox mail, pa da mu pošaljem invite,može se ulogovat samo ako si lično nekoga pozvao kao mail invite…to bi moglo fakat biti 11000*1$ ako zaživi taj comunity za Standarta razmjenu

Svi moraju dobiti invite na email, ako nekom treba, javite se.

šta ti misliš možel ovo fakat biti 11000 dolara???

rekao bi da je to vec jednom proslo, sa raiblocks aka nano

Kako i ja da dobijem tih 11000$?? :slight_smile:

Kako da ubacim mail, stoji mi ovo “Waiting”

moraš dobit invite na mail od nekog ko je već unutra, ostavi mail meni ili tom drugom, poslat ću ti, kad uđeš unutra moraš upload lične i selfi sa ličnom uradit, KYC, i odgovorit na dva pitanja isravno vidjet ćeš tamo kod salda coina

Poslao sam ti mail u inbox??

odeš sad na mail i otvoriš link, registrujesš se sa brojem telefona, unutra KYC se crveni uradiš upload lične i selfija sa ličnom, i poslije potvrdiš da token nećeš razmijeniti za manje od 1 dolara klikneš na dugme kod salda opet i odgovoriš tačno na dva pitanja, po 2 tačna odgovora, pročitaj skontat ćeš

Odradio sam sve, ono za tokene treba obiljeziti I agree kao slazem se jel, i ona pitanja sam uradio

Legit Tron airdrop

vazda sam skeptican za ove telegram airdropove, u 90% slucajeva su obicne muljaze. je li tebi ovo leglo? ja poslao na huobijevu adresu, jos mi nije stiglo. I he, Energi je poceo isplacivati, juce mi legli i ti tokeni : D keep up burazeru s kvalitetnim dropovima : )

nije mi leglo traje taj TRX airdrop, po onim grupama i twitter što pratim, ovo je legit Tron airdrop, neki je bio scam prošli mjesec, traje još i XVG airdrop, a da hoće leći što prije sve :smiley: nakupio sam ta dva pravo fina lova po trenutnim cijenama…

Lotoblock je legao ako je ko učestvovao, mada nema ga još nigdje na berzi

Alibaba coin airdrop ako vidite scam je…na pravoj stranici nema airdropa i drugačije izgleda od te na koju vas odvuce bot ako ga gdje naiđete