Promjeni temu: Dan Noć

100 Besplatnih Tokena

CitiranjeI jesi dobio 200$?, nisi nam javio? Svi kazu nikad lakse do 10, 20 100$, a da li je iko dobio ,ni jedan takav komentar nisam nasao?

Jos uvijek mi stoji status under review, a vidim da je trebalo i uradit KYC i da sam propustio da to uradim u navedenom periodu tako da ne znam sta ce od ovoga bit.

pa negdje ćeš i naletit na scam, ali sve dok ih ne plaćaš i uradiš zadatke a da ne moraš kupit, što da ne.Kad su u pitanju airdrops štetu od negativnog publiciteta trpe ti coini da ih niko ne kupuje ako se raširi po social mrežama da su zeznuli učesnike airdropa…tako da učestvovat, a uplatit će se za mjesec dva u wallet…budu rokovi postavljeni…

nije to kao aplikacije, ovo je legit efektivan način promocije coina, poklanjanje dijela mase coina koji nije ni 1% njihovog broja, a imaju daleko veću korist podjelom tih coina nego što se čini na prvu da su bacili par miliona po internetu…

Ahm, pa eto ti si najjaktivniji i promovises dosta tih stranica sto dijele tokene, pa me zanima jesi li ti ista do sada dobio ili je isto sve na cekanju?

Scam, jedno google pretrazivanje vas dovodi do r/airdrops u kome se objasnjava citav scam…
Monacoin nema telegram grupe ni twtr, aktivni su samo na discordu.

ja lično do sad ništa iz razloga što sam tek u zadnje vrijeme obratio pažnju na airdrops, i ušao malo više u to, zato i ima više linkova postavljenih u zadnje vrijeme mojih…sve će nekad biti u par mjeseci saldirano, i cilj je nafatat do kraja godine što više novih i postojećih coins…isti takav cilj su imali nekad prije drugi članovi, pa nisu sad pretjerano zainteresirani za nove airdrops, trejdaju malo holdaju to što imaju od prije…

nije to promocija, više solidarnost međusobna da više “dobrih bošnjana” dobije kakvu free lovu jer je forum prilično aktivan, a meni za tu info usput i padne koji extra coin na taj link, a nekad treba i još jedan da se registruje pa da se nešta dobije, tako to ide svima…

a za ovo moraš biti “true beliver” rekao bih, ovdje šanse idu od 0-100% posto da nešto dobiješ, a zarada nekad može biti i više 1000%… mnoge poznate sad valute su dijeljene u airdrops, ko ih je imao za neka bolja vremena dobro se opario

ne znam, šta bude bude, nije se ništa moralo kupit…

I mene malo bune ti airdrops-i prvi put cujem na ovom sajtu juce za njih, znam za bitcoine i ostale cryptovalute, berzu i to sve, kakve veze ima airdrops sa njima da li je to neki nacin online rudarenja? Malo mi zbunjujuce to sa airdrops

Danas svako moze kreirati svoj token, dati mu ime, odrediti funkciju, kreirati kolicinu i putem airdropa distribuirati novcice. Kod takvih coina je potrebno imati njihov wallet i odraditi neki vid reklame za taj projekat i zauzvrat dobijas odredjenu kolicinu novcica za svoj trud. Nije nepoznanica, nije nesto novo… Ali pored 1.6k tokena i novcica od kojih nekolicina ima neku stvarnu svrhu i funkciju, tesko se nailazi na neki revolucionarni projekat i potencijalnu zaradu preko airdropa. Sigurna zarada je mining i POS, ali za to treba neki pocetni ulog. Ali ako ides po principu ove grupe, i ako krenes od prvog posta, mozda se i ubode nesto… :slight_smile:

A da li se neko sa ove grupe bavi malo ozbiljnije crypto valutama, kupovina prodaja, ulaganja, berza…Ne samo ovako amaterski…Da li ima neka nova crypto valuta u koju bi se isplatilo uloziti kojoj bi mogla naglo skociti vrijednost u skorije vrijeme ,kao sto su se pojedinci na Bitcoinu obogatili :smiley:

Bogaćenje kao na Bitcoin je antika vec sad…ali mogu se uzet dobre pare na nekom coinu to sigurno da :smiley:

500 XVG

Gdje da ja ulozim bar 100$ :yum:

Šta znam istraži coine, Tron, Cardano ili neki tako oko 0,10 centi…jedino na tom nešto sa 100 dolara možeš zaradit par stoja ili više

https://eib.ai/?ref=kmpvm

kredituju dollare iz airdrop u EIB ICO, kao da ih kupite u wallet, izgleda dobra stvar 30+30 dollara.

provjeravajte Balance, izgleda da ne kredituju coine od referala ili kasne u tome…

IOST kriptovaluta koja je već na CMC izbacila je svoj bounty program na slican nacin kao i aelf . Registrujte se preko linka

https://hub.iost.io/register?inviteCode=SJ1NRMXVQ

[IOST: 400X ETH & 10X EOS] #IOST, backed by Sequoia Cap China & 30+ institutions investors, is already 400X faster than Ethereum and 10X more decentralized than EOS. Join the #IOST Community Hub & claim up to 100,000+ IOST

Ma jarane komplikaza prava i opet na kraju nemam pojma kolko ih imam, reg sam to nesto

http://whitelisting.denarii.cash/ref?ref=qbK5ksZK